aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Naše SVJ běží on-line

Jsem předsedou SVJ o 120 bytových jednotkách. Portál Sousedé.cz využívá celé naše společenství vlastníků a řešíme přes něj vše okolo domu. Využívám občas i pravidelných akčních nabídek. Portál splňuje vše co potřebujeme a cením si zejména jednoduchého ovládání.

Ing. Karel Vomáčka, Havlíčkův Brod
Záchrana pro Spolužáky

Ve chvíli, kdy server oznámil konec spolužáků v Čechách jsem myslela, že naše třída bude bez náhrady, jelikož na Facebook se nám přesouvat nechtělo z mnoha důvodů. Pak jsem uviděla inzerát na Sousedé.cz. Nyní jsme na tom lépe než dřív, protože nám prostor na sousedech poskytuje snadnou komunikaci a více chytrých funkcí.

Lucie Černá, Ostrava
Náš fotbalový tým je ve spojení

Od doby, co jsem založil on-line prostor pro náš místní tým, díky rozpisu zápasů a tréninků v kalendáři se již nemůže vymlouvat žádný ze žáčků, že nevěděl nebo mu nepřišel e-mail. Hned jsme dali web do stanov klubu, jako oficiální on-line prostor pro komunikaci. Vřele doporučuji všech sportovním klubům a kroužkům.

Luboš Fláterník, Praha
Naše ulice je jako ze seriálu

Znát své sousedy třeba i z druhého konce ulice je mnohdy skutečně nedocenitelné. Naši ulici dala dohromady potřeba koordinovat společný postup proti nepřijatelnému územnímu rozhodnutí, které se týkalo naší lokality. Až pomocí Sousedů se nám podařilo dát celou ulici dohromady pro jednotný názor vůči městu.

František Zavřel, Chrudim
Využívejte naplno možnosti portálu sousedé.cz!

Po registraci máte k dispozici veškeré možnosti a funkce, které nabízíme.

Nástěnka
Fotogalerie
Kalendář akcí
Soutěže, semináře
Dokumenty
Lokality
Ankety
Magazín
Newsletter
Diskuze
On-line podpora
Hlášení závad

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality