Chcete grilování pro celý dům ZADARMO?

Jaro na sebe letos nechalo dlouho čekat, ale po chladnějším týdnu pod taktovkou Pankrác-Servác-Bonifác to konečně vypadá, že jsme se dočkali téměř letního počasí. A s tím ruku v ruce přichází otevírání příjemných zahradních restaurací a také se naplno rozjíždí grilovací sezóna. Kdo z nás milovníků kvalitního masa odolá lákavé nezaměnitelné vůni čerstvě ugrilovaného steaku? A když si k tomu představíte ještě půllitr tak akorát vychlazeného piva… Co nám schází? Jasně, že příjemná společnost!

Chcete grilování pro celý dům ZADARMO?

Abychom takovýto příjemný podvečer mohli strávit i s vámi, připravili jsme pro nejaktivnější z vás soutěž o letní grilování pro celé vaše SVJ! Ať jste, kde jste, přijedeme za vámi se sudem piva a věncem buřtů v pátek 23. 6. 2017.

Soutěž o grilování se Sousedé.cz pro váš dům

Co je třeba udělat pro to, abychom zamířili právě k vám?

Mít založené vaše SVJ na našich stránkách a k 31. 5. 2017 v něm mít registrovaných alespoň 70 % všech členů zapsaných v katastru nemovitostí. Všem členům tzv. zlatého VIP klubu Sousedů pak v prvním červnovém týdnu pošleme e-mailem tipovací otázku, po jejímž zodpovězení budete automaticky zařazeni do naší soutěže.

Vítěz této tipovací soutěže vyhraje pro všechny svoje sousedy grilování a bude jen na něm, aby je pozval a vybral vhodné místo, kde si všichni pochutnáme na dobrém mase, pivu a poklábosíme se s/Sousedy :)

Nejste ještě členy zlatého VIP klubu a chybí vám už jen krůček? Pozvěte ještě pár svých sousedů a budete do soutěže také zařazeni! Na pivo a grilování jistě uslyší i největší odpůrci on-line nástěnek :) Vy tak získáte nejen možnost vyhrát v soutěži, ale navíc budete mít opět trochu snazší komunikaci se členy SVJ, jelikož už budete on-line téměř všichni. A co teprve přidat se k ostatním SVJ, která mají zaregistrovány všechny své členy? To by teprve bylo usnadnění všeho a pro všechny!

Máte dotazy? Není Vám ještě něco jasné? Napište a my vám rádi vše vysvětlíme

Abychom si celou grilovačku pořádně užili, pozvali jsme si firmy ze sousedství, které nám zajistí:

![](/upload/_public/magazine/img/Sousedský pivovar Bašta.jpg)

Těšíme se na vás!

Sousedé.cz


Mohlo by vás zajímat

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.