Nejlepší online hlasování per rollam pro SVJ

Vládní opatření ani Covid‑19 vás již nepřekvapí. Registrujte se na sousedé.cz a využívejte nejlepší nástroj pro hlasování per rollam online pro společenství vlastníků jednotek na dva měsíce zdarma.

Vše právně uznatelné a zabezpečené

Online hlasování je v souladu s právními předpisy. Nikdo se nemusí bát o svou identitu nebo o svá data – vše se odehrává v plně GDPR zabezpečeném prostoru.

Nechte hlasovat i ty bez přístupu k internetu

Jsou ve vašem SVJ vlastníci bez přístupu k internetu? Nevadí. Stačí stáhnout hlasovací lístek, nechat ho vyplnit, podepsat a nahrát zpět do online hlasování, kde se hlasování automaticky započítá do celkového výsledku.

Hlasujte bez zbytečných diskusí a časových průtahů

Automatizace hlasování online a volby společného zástupce (tzv. zplnomocnění) v rámci společného jmění manželů, podílového vlastnictví bytů a garážového stání Vám ušetří tunu času a energie.

Ukázka hlasování

Delegace hlasování

Konec problémů s plnou mocí

Vzory plných mocí a hlasovacích lístků si každý účastník hlasování může stáhnout, vyplnit, nahrát a vybrat, kdo za něj bude hlasovat.

Ukázka hlasování

Přehledné výsledky

Netrapte se vypočítáváním

Spojili jsme elektronické hlasování s listinným hlasováním per rollam. Stačí nahrát hlasovací lístky a naklikat odpovědi do systému, který je automaticky započte s online hlasy za Vás.

smile

Sdílíme vaše zkušenosti

Z pohledu předsedy byla administrativa jednodušší než při hlasování pomocí e-mailů. Především hlasování generuje přehledný dokument, který se dá jako doklad k hlasování uložit.

Karel Novák, Předseda

Online hlasování jsme použili zatím jen jednou, ale ohlasy od sousedů byly velmi pozitivní a schváleno jsme měli během sedmi dnů.

Pavel Najman, BD Radhošť

Služba nám velice usnadnila hlasování per rollam o klíčových otázkách organizace, jako jsou schvalování rozpočtu, změna stanov, volby atd. Nemuseli jsme odkládat rozhodnutí důležitých témat či řešit zasílání hlasovacích formulářů a podkladů poštou.

Lucie Voláková, ICF ČR

Vyzkoušejte SVJ hlasování budoucnosti na dva měsíce zdarma

Online hlasování je jedním z nástrojů portálu sousedé.cz, který vám usnadní řízení SVJ. Na sousedé.cz máte na jednom místě přehled o dění v domě, hlášení závad, hlídání insolvencí, exekucí a katastru, všechny dokumenty a kontakty. K tomu mobilní aplikaci, kde máte komunikaci s  celým domem vždy po ruce. Vyplňte svůj kontakt a my vám pomůžeme hlasování vytvořit.