aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

UNIKÁTNÍ ČISTÍCÍ SYSTÉM FASÁD

UNIKÁTNÍ ČISTÍCÍ SYSTÉM FASÁD

ISIS SYSTÉM - INTELIGENT SURFACE INOVATIVE SYSTEM | ETICS

ISIS System® je ochranná obchodní a řemeslná patentní prováděcí technologie naší firmy a slovo ISIS je složeninou anglického významu několika počátečních slov – Inteligent – Surface – Inovative - System (Inteligentní povrchový inovativní systém).

ISIS System® je posláním naší firmy, které má přispět a pomoci dosáhnout spokojenosti Vás jako našeho zákazníka a především k dosažení co nejdelší životnosti fasádních povrchů včetně šetrného přístupu a vytvoření prostředí bez nebezpečných bakterií a to cestou šetrnou k životnímu prostředí. Tímto se snažíme se o maximální spokojenost Vás - našich zákazníků. Naším cílem je dlouhodobá udržitelnost životnosti fasádních povrchů a svěřeného majetku.

Pošlete nezávaznou poptávku nebo dotaz

Pro odeslání formuláře je třeba se na Sousedé.cz.
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Zpráva *
Způsob
kontaktu *
Čas kontaktu

Informace o partnerovi

Fasádní Servis - Fasády
AKCE

Fasádní Servis - Fasády

Firma Fasádní Servis® poskytuje a nabízí komplexní údržbu fasádních a střešních povrchů. Nabídka služeb je nabízena v rozsahu od údržby a mytí fasád a střech , čištění fasád a střech horkou párou či vodu až po renovaci fasád a střech včetně penetrace fasádních a střešních povrchů, barevných nátěrů a aplikace ochranných systémů a impregnací.

Firma také provádí odstranění graffiti z fasádních a soklových povrchů včetně provádění aplikace ochranných anti-graffiti nátěrů a systémů..

Práce a nabídka služeb je zaměřena pro celou oblast České Republiky.

Detail partnera

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality