aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Šetrné čištění a odstranění graffiti

Šetrné čištění a odstranění graffiti

Odstranění graffiti nízkotlakou přehřátou párou certifikovaným německým systémem IS80 UNIVERSE - OSPRAY DEEPCLEANER 80Kw.

Technologie ekologického parního čistění je založena na nízkém tlaku, vysoké teplotě a hydrodynamickém objemu suché / mokré / ostré páry. Tato technologie je osvědčená jako ekologicky šetrná mycí / čistící / odstraňující graffiti technika s maximální šetrností vůči čištěným povrchům bez změny jejich struktury či povrchového tlakového poškození. :

Výsledkem je maximální možný výsledek z hlediska odstranění graffiti bez povrchového znehodnocení v maximální časové efektivitě včetně optimální přípravy povrchu na aplikaci ochranného nátěrového systému proti graffiti.

Pošlete nezávaznou poptávku nebo dotaz

Pro odeslání formuláře je třeba se na Sousedé.cz.
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Zpráva *
Způsob
kontaktu *
Čas kontaktu

Informace o partnerovi

Fasádní Servis - Grafitti
AKCE

Fasádní Servis - Grafitti

Firma Fasádní Servis® poskytuje a nabízí komplexní údržbu fasádních a plotových povrchů se zaměřením na odstranění graffiti s následnou doporučenou aplikací anti-graffitové ochrany proti opětovnému zasažení graffiti. Čištění graffiti provádíme patentním parním čistícím systémem IS 80Kw UNIVERSE při pracovním tlaku 16bar a teplotě 150 stupňů. Ochranné systémy proti graffiti nabízíme v životnostních garancích od 1-5 ti let. Cílem je povrchy nejen vyčistit, ale především ochránit.

Práce a nabídka služeb je zaměřena pro celou oblast České Republiky.

Detail partnera

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality