aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Zelená hypotéka od Hypoteční banky

Zelená hypotéka od Hypoteční banky

Máme pro Vás připravenou novinku v podobě Zelené hypotéky s výhodným balíčkem. Je určena pro Vás, kteří máte zájem o výstavbu nízkoenergetických a ekologicky šetrných domů anebo chcete rekonstrukcí svého bydlení snížit jeho energetickou náročnost.

Zelená hypotéka odměňuje za ohleduplný přístup k bydlení. Stačí mít energetickou náročnost budovy (tzv. energetický štítek) ve třídě A nebo B a nabídneme Vám zpracování úvěru, které bude šetrné k Vaší kapse:

- odhad nemovitosti zajistíme zdarma

- podáme za Vás zástavní smlouvu na katastr a uhradíme za Vás i správní poplatek

- získáte 30% slevu na zhotovení energetického štítku

- získáte 15% slevu na pojištění domácnosti a současně i stavby po celou dobu trvání pojištění (Premiant)

Celkově ušetříte 7 000 Kč a více.

A to není všechno. Abyste měli jistotu, že se vejdete do rozpočtu svého zeleného projektu, nabídneme Vám možnost čerpání až 20 % prostředků nad výchozí rozpočet. Pokud tyto prostředky nepoužijete, nevadí, za jejich nevyčerpání nic neplatíte. Kdo myslí zeleně, toho s Hypotečkou budoucnost nezaskočí!

Pošlete nezávaznou poptávku nebo dotaz

Pro odeslání formuláře je třeba se na Sousedé.cz.
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Zpráva *
Způsob
kontaktu *
Čas kontaktu

Informace o partnerovi

Hypoteční banka
AKCE

Hypoteční banka

Moderní, vstřícná a stabilní banka zaměřená na poskytování hypotečních produktů v oblasti financování nemovitostí určených k bydlení. Díky specializaci přistupuje ke klientům individuálně, nabízí jim řešení šité na míru a poskytuje profesionální poradenství. Hypotéka od Hypoteční banky pomohla již více než 120 00 klientů k novému domovu.
Na stránkách www.hypotecnibanka.cz si můžete spočítat podmínky jak nové hypotéky, tak jejího refinancování. Další možností je kontaktovat Sousedy a s propojením do Hypoteční banky a získáním výhodných podmínek hypotéky Vám pomůžeme.

Detail partnera

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality