aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Skrutátor - profesionální hlasování na shromáždění vlastníků SVJ

Skrutátor - profesionální hlasování na shromáždění vlastníků SVJ

Se službou Skrutátor získáte

- úsporu času při shromáždění až 80 %
- přesnost hlasování/sčítání
- přehledný zápis z hlasování
- dokumenty v souladu se zákonem

Jak skrutátor pracuje?

- Dohlíží na prezentaci členů, výsledky hlásí předsedovi a následně potvrdí usnášení schopnost shromáždění (provede kontrolu oprávnění hlasovat: kontrola OP, plných mocí, výpisů z OR atd.)

- Při prezentaci nahraje na hlasovací kartu každého oprávněného člena společenství, popř. zmocněnce, sílu jeho hlasu v % dle aktuálních informací z KÚ.

- Při hlasování o otázkách zveřejněných v pozvánce na shromáždění vyhlásí vždy začátek hlasování, přečte bod, o kterém se hlasuje a vyzve členy k hlasování.

Pošlete nezávaznou poptávku nebo dotaz

Pro odeslání formuláře je třeba se na Sousedé.cz.
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Zpráva *
Způsob
kontaktu *
Čas kontaktu

Informace o partnerovi

Paragrafs s.r.o.
AKCE

Paragrafs s.r.o.

Zdolejte s námi všechny nástrahy správy SVJ a BD

Vítejte ve 21. století. Bytové právo a právo bytového spoluvlastnictví považujeme za momentálně nejdynamičtěji se rozvíjející právní oblast v rámci českých zákonných norem. Není se čemu divit, zásadní mírou do rozvoje zasáhl nový občanský zákoník, GDPR, občanský soudní řád a zákony katastrální a insolvenční, aj. Judikatura nás v následující dekádě teprve čeká.

Umístili jsme na trh službu správy bytových domů od advokátů specializovaných na SVJ a BD. Věříme, že transparentní způsob práce, který nadevše ctí právní normy, nepřijímá provize od nastrčených dodavatelů a rozumí zákonům a novelám bude pro každé SVJ a BD velkým přínosem. Jsme plně připraveni být Vám odborným, specializovaným průvodcem.

Detail partnera

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality