Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Stavební fórum

Stavební fórum

Když internetový časopis Stavební fórum získal na podzim roku 2015 v rámci soutěže Best of Realty cenu ARTN Award for Excellence, rozhodně to nebyla náhoda. E-zin SF vychází každý den už od roku 2001 a je tedy mj. jedním z nejstarších a nepřetržitě vycházejících realitních časopisů u nás.

Cílem časopisu je komplexní mapování vývoje na realitním trhu České republiky včetně nezbytných přesahů do zahraničí, zejména do regionu CEE, tedy střední a východní Evropy. Široký je nicméně hlavně obsahový záběr časopisu. Vedle dění v jednotlivých segmentech trhu, respektive developmentu, se SF soustavně věnuje i realitnímu obchodu a investicím, stavebnictví, architektuře či urbanismu a v neposlední řadě také veškeré legislativě, kterou je u nás regulována výstavba i samotný realitní trh.

Ke čtenářům se veškeré informace dostávají především prostřednictvím rubriky Aktuality, jejíž náplň vychází z vlastních zdrojů SF a současně také denního servisu ČTK. Nedílnou součástí časopisu jsou také rozsáhlejší publicistické materiály, jejichž smyslem je analýza či komentování konkrétních událostí a trendů.

Na stránky www.stavebni-forum.cz každým dnem zavítá v průměru kolem tisícovky čtenářů, v jarních a podzimních měsících (v období před konferencemi Real Estate Market) náš časopis generuje až 30 000 návštěv měsíčně. S děním na portálu je současně prostřednictvím tzv. newsletters seznamováno zhruba 700 našich pravidelných čtenářů. Touto cestou také SF informuje o svých konferenčních akcích, jimž je kromě toho věnována samostatná rubrika na homepage e -zinu. Jak samotný časopis, tak newsletters jsou rovněž využívány jako B2B reklamní médium v rámci interní komunikace domácí realitní komunity (více informací v sekci Inzerce).

Už zmíněné konferenční akce jsou klíčovým produktem SF. Pořádá jich kolem tří desítek ročně, a to v různých formátech (diskusní setkání nebo snídaně, konference, developerský „čaj o páté“ atd.). Na těchto odborně zaměřených akcích se setkávají a společně diskutují představitelé všech realitních oborů. SF tím jednak dává potřebné podněty k výměně informací a názorů v rámci odborné veřejnosti, jednak přispívá k celkové kultivaci realitního trhu a podnikání v České republice – což byl ostatně také hlavní důvod, proč Stavební fórum cenu Award of Excellence získalo.

Činnost Stavebního fóra také překročila hranice ČR, v roce 2006 bylo založeno sesterské Stavebné fórum na Slovensku s totožnými aktivitami. Konferenční akce SF ve Slovenské republice mají rovněž svůj mediální protějšek v podobě internetového časopisu www.stavebne-forum.sk..

kontaktovat

Pošlete nezávaznou poptávku nebo dotaz

Pro odeslání formuláře je třeba se na Sousedé.cz.
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Zpráva *
Způsob
kontaktu *
Čas kontaktu

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Poradny

Lokality