aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Verlag Dashöfer, nakladatelství

Verlag Dashöfer, nakladatelství

Verlag Dashöfer, s.r.o. patří k předním odborným nakladatelským domům v ČR. Pro širokou veřejnost poskytuje kvalitní a aktuální informace. Vydává odborné tituly určené jednotlivým profesím zaměřené na praxi z mnoha odborných oblastí (právo a management, daně a účetnictví, mzdy a personalistika, stavebnictví, zdravotnictví, nezisková sféra, města a obce, školství, strojírenství, výroba, BOZP, ekologie, energetika, potravinářství, management kvality, doprava, logistika a další).

Nabídka odborných publikací je doplněna o on-line verze některých produktů a o zajímavou a vysoce odborně zaměřenou službu zdarma – emailové noviny z mnoha odborných oblastí.

Pod názvem KURSY.cz připravujeme širokou nabídku vzdělávacích seminářů včetně e-learningu. Témata seminářů přizpůsobujeme aktuálním potřebám zákazníků - účastníci jsou připravováni na nejnovější změny v legislativě a zdokonalují se v oblastech, které jim způsobují v praxi problémy. Kromě seminářů pro veřejnost připravujeme také školení ušitá na míru konkrétní firmě či skupině - tzv. in-house semináře, které jsme schopni připravit na jakékoliv klientem zvolené téma. Přednášejícími lektory jsou renomovaní odborníci z praxe.

kontaktovat

Pošlete nezávaznou poptávku nebo dotaz

Pro odeslání formuláře je třeba se na Sousedé.cz.
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Zpráva *
Způsob
kontaktu *
Čas kontaktu

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality