Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma

Vítejte ve VIP klubu Sousedé.cz!

Objevili jste na vchodových dveřích samolepku Jsme na sousedé.cz a nevíte, co to znamená? Rádi Vám to vysvětlíme!

Existují tři druhy samolepek – zelená, stříbrná a zlatá a každá má svůj význam…

Zelená

Každé nově zaregistrované SVJ na webu Sousede.cz, které nám napíše, obdrží zelenou samolepku s jednou hvězdou. Správce daného SVJ ji vylepí na vchodové dveře. A dá tak obyvatelům vědět, že další informace ohledně jejich SVJ naleznou na stránkách Sousede.cz.

Pošlete nám pak, jak se u Vás hvězda na dveřích pěkně vyjímá. Rozhodně nás potěšíte!

Stříbrná

Stříbrnou samolepku se dvěma hvězdami zasíláme SVJ, které má již více jak 40 % všech svých členů zaregistrovaných na serveru Sousede.cz.

A netajíme se tím, že bychom rádi poděkovali správci daného SVJ. Nachystali jsme proto pro něho vstupenky do Zoologické, nebo Botanické zahrady. Protože za správu SVJ si přece také něco zaslouží!

Zlatá

Stejně jako na olympiádě i zde je zlatá TOP! To znamená, že dané SVJ má více jak 70 % všech členů SVJ zaregistrovaných na Sousedé.cz a patří tak k nejaktivnějším společenstvím na webu.

A protože si toho vážíme, rádi bychom pro ně uspořádali soutěž, ve které budou moci soutěžit buď o grilovačku, či o skvělé místo s občerstvením na další členskou schůzi. Výběr necháme na výherci.

Zároveň s Vámi chceme do budoucna více spolupracovat. Přejeme si získávat od Vás informace, co potřebujete a jakými novými funkcemi a vylepšeními Vás Sousedé.cz potěší. Doufáme, že Vám vbrzku přineseme další výhody pro členy VIP klubu.

Nedostali jste zatím svou samolepku, nebo potřebujete pomoc s importem uživatelů z excelu nebo z katastru nemovitostí?

Napište si o pomoc

 

Lokality

Společenstva

Poradny

Magazín

TOPlist