NEXT REALITY logo

NEXT REALITY

Ověřený partner

Získejte exkluzivně ocenění nemovitosti on-line zdarma.

NEXT REALITY jsou přední českou sítí realitních kanceláří, které poskytují své služby ve více než 40-ti pobočkách po celé ČR.

Našim klientům šetříme čas a nabízíme široký servis při prodeji nebo pronájmu všech typů nemovitostí. Zejména se jedná o zprostředkování, které zahrnuje marketing, profesionální fotografie, video-prohlídky, natáčení z dronu, 3D prohlídky matterport, přípravu nemovitosti k prodeji „Home staging“ a kompletní inzerci na významných realitních serverech. Zdarma určíme prodejní cenu nemovitosti dle cenových map, propojených do katastru nemovitostí. Zajistíme prohlídky, uzavření závazné rezervační smlouvy, vypracování smluvní dokumentace, jednání s katastrem a předání nemovitosti.

Díky osvědčeným postupům prodáme nebo pronajmeme nemovitost za nejvyšší možnou cenu a v co nejkratším čase.

V případě potřeby rychlých finančních prostředků zajišťujeme okamžitý výkup nemovitostí přes holdingovou společnost Českomoravský realitní fond a.s. Vlastní právní oddělení si poradí i s těmi nejsložitějšími případy. Kontakty se zájemci obsluhuje naše moderní call centrum.

Spolupracujeme s jedničkou na trhu finančního zprostředkování, společností Partners. Zajistíme financování jakékoliv nemovitosti bez prokazování příjmu, prostřednictvím družstevního financování. Pomůžeme vám s převodem energií v divizi NEXT ENERGIE.

Na trhu úspěšně působíme již od roku 2006 a jsme významným členem Asociace realitních kanceláří a Hospodářské komory ČR. Každý náš makléř je certifikován, pojištěn, splňuje podmínky zákona o Realitním zprostředkování a je vázán etickým kodexem Asociace.

Nebo máte zájem o spolupráci formou franšízy? Partnery hledáme i ve vašem městě.

Olbrachtova 1980/5, Praha, 14000
Poptávka