Verlag Dashöfer, nakladatelství, spol. s r.o. logo

Verlag Dashöfer, nakladatelství, spol. s r.o.

Verlag Dashöfer, s.r.o. patří k předním odborným nakladatelským domům v ČR. Pro širokou veřejnost poskytuje kvalitní a aktuální informace. Vydává odborné tituly určené jednotlivým profesím zaměřené na praxi z mnoha odborných oblastí (právo a management, daně a účetnictví, mzdy a personalistika, stavebnictví, zdravotnictví, nezisková sféra, města a obce, školství, strojírenství, výroba, BOZP, ekologie, energetika, potravinářství, management kvality, doprava, logistika a další).

Nabídka odborných publikací je doplněna o on-line verze některých produktů a o zajímavou a vysoce odborně zaměřenou službu zdarma – emailové noviny z mnoha odborných oblastí.

Pod názvem KURSY.cz připravujeme širokou nabídku vzdělávacích seminářů včetně e-learningu. Témata seminářů přizpůsobujeme aktuálním potřebám zákazníků - účastníci jsou připravováni na nejnovější změny v legislativě a zdokonalují se v oblastech, které jim způsobují v praxi problémy.

Kromě seminářů pro veřejnost připravujeme také školení ušitá na míru konkrétní firmě či skupině - tzv. in-house semináře, které jsme schopni připravit na jakékoliv klientem zvolené téma. Přednášejícími lektory jsou renomovaní odborníci z praxe.

Evropská 423/178, Praha, 16000
Poptávka