aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Finanční poradna a tipy jak ušetřit
Portál Sousedé.cz chce sousedům pomoct v různých situacích. Díky našim partnerům z oblasti financí jsme pro vás připravili finanční poradnu, kterou jsme doplnili o celou řadu užitečných tipů, srovnání a nabídek.

Finanční poradna a tipy jak ušetřit

Sousedé.cz je portál, který zdarma poskytuje prostor pro vedení a správu SVJ/BD a dalších zájmových skupin. A protože chceme našim uživatelům poskytnou další hodnotné služby, dohodli jsme partnerství, která celý projekt ještě více obohatí. Nyní si můžete na našem portálu porovnat nejvýhodnější pojištění, vypočítat si možnou hypotéku, či si vybrat vhodný úvěr pro Vaše SVJ/BD. Děkujeme níže uvedeným partnerům, že zajišťují chod naší finanční poradny


Hypoteční banka, a.s.

Hypoteční banka je již několik let jedničkou na trhu v poskytování hypotečních úvěrů. Do naší finanční poradny přispěla svou hypoteční kalkulačkou a akčními nabídkami.

ČSOB, a.s.

Banku ČSOB, a.s. jako takovou určitě není nutné představovat. Do naší finanční poradny přispěla možností sjednání úvěru pro SVJ a bytová družstva. Úvěr mohou SVJ/BD využít na opravy, rekonstrukce nebo modernizaci bytových domů, koupi nemovitosti v rámci privatizace komunálního bytového fondu, nebo refinancování jiného úvěru.

Top-Pojištění.cz s.r.o.

Top-Pojištění je nezávislý srovnávač pojištění, díky kterému naleznete nejvýhodnější cestovní pojištění, pojištění domácnosti, povinné ručení, či havarijní pojištění. Kromě ušetřených peněz také ušetříte čas.

 

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality