Magazín


Moderní a levné vytápění bytu aneb jak topit a neutrácet

Existuje mnoho způsobů a účinných opatření, jak si ve své domácnosti dopřát ideální teplotu a neutratit mnoho peněz. Přesto se stále dopouštíme zbytečných chyb, kvůli kterým platíme vysoké částky za poskytnutou energii. Představíme vám proto možnosti, jak vytápění bytu udělat maximálně efektivní a neztrátové.

Techem, spol. s r. o.

Podle čeho vybírat dodavatele oken

Pokud potřebujete vyměnit okna a dveře v celé bytové jednotce, určitě nesvěříte práci první firmě, na kterou narazíte. Oknařských společností jsou na trhu mraky. Jak z nich vybrat tu nejlepší? Doporučujeme zjistit si reference na podobné projekty, proklepnout, jak dlouho firma na trhu působí, co nabízí a jak řeší servis a reklamace.

Oknostyl cz s.r.o.

Myšlenka družstevního bydlení je živá i v roce 2021. Šanci na vlastní bydlení nabízí nový program Chytře bydlím

Když se řekne družstevní bydlení, na mnohé dýchne závan retra. Družstevní byty začaly v Československu vznikat v 60. letech 20. století, a protože tuto formu výstavby podporoval i stát, brzy se začalo stavět družstevních bytů mnohem více než státních, individuálních nebo podnikových. Družstevní byty, to byl pojem: v letech 1966-1970 tvořily 56,2 % všech dokončených bytů.

NEXT REALITY

Reklama
Pojištění domu a bytu – všechno, co dělá domov domovem | Kooperativa

Může společenství vlastníků investovat?

Na otázky, jak může SV nakládat s prostředky SV a zda je může investovat nebo jinak podnikat, Magazínu odpověděl Mgr. Bc. Vojtěch Opočenský, právník z advokátní kanceláře Ladislav Drha s.r.o.

Mgr. Bc. Vojtěch Opočenský, právník z advokátní kanceláře Ladislav Drha s.r.o.