Reklama

Využijte 10% slevu na objednávku, kód SOUSEDEKNIHA

Celosvětová konference bezpečnostního průmyslu ELF v portugalském Portu zná portál Sousedé.cz

, 3. 7. 2018

Ptáte se, jak je to možné? Začněme tedy od počátku. Jistě si vzpomínáte, kdy jsme vám představovali asociaci CMZS jako nového partnera.

Po podpisu Memoranda o vzájemné spolupráci věci nabraly opravdový a profesionální spád. Partnerství, které jsme nastavili totiž skvěle zapadlo jako dílek puzzle do skládačky nového počinu asociace CMZS, Policie ČR, Policejního prezidia ČR a MV-ČR. Jedná se o nový projekt, který je prozatím ve fázi příprav, avšak má již svůj název, logo a strukturu. To vše včetně portálu Sousedé.cz jakožto oficiálního partnera bude odstartováno v září na veletrhu For-Arch 2018 v Letňanech, kam vás také srdečně zveme.

A právě tento zbrusu nový projekt představovali zástupci CMZS na zasedání představenstva, jehož jsou taktéž členy, Evropské federace bezpečnostního průmyslu ELF (European Locksmith Federation), která každoročně pořádá celosvětovou konferenci s veletrhem. Tento rok se konala, pod názvem ELF Convention 2018, v termínu 25.-27. 5. 2018 v Portu v Portugalsku. Této události se zúčastnil také manažer marketingu Sousedé.cz Tomáš Pospíšil, který úlohu našeho portálu v tomto projektu představil členům představenstva ELF, mezi kterými byly zastoupeni prezidenti obdobných asociací, jako je u nás CMZS, z USA, Austrálie, Izraele, Islandu, Německa, Rakouska, Belgie, Holandska, Polska, všech skandinávských států, pobaltských republik a Ukrajiny.

Představení formou krátké prezentace neslo právě logo Sousedé.cz jako oficiálního partnera tohoto projektu. Takřka celý svět tedy shlédl synergii našeho portálu s novým partnerem a pod záštitou státu, která není jen propagací portálu, nýbrž smysluplnou činností a konceptuálním přístupem, který rozšiřuje náš akční rádius.

Jakmile se bude blížit veletrh For-Arch, budeme vás v dostatečném časovém předstihu informovat o všech aktualitách a novinkách ohledně projektu, účasti Sousedé.cz na veletrhu a o dalších podrobnostech. Jisté je, že již nyní můžeme říct, že je opravdu na co se těšit a práci i portfolio služeb našeho portálu posouváme na další úroveň.