Hledáte úspory a flexibilitu při odpojení od dálkového zdroje tepla?

Přijďte si spočítat výši vašich úspor s kalkulačkou a načerpat cenné prosun! Zveme vás na odborný seminář – S ÚČASTÍ ZDARMA!

Hledáte úspory a flexibilitu při odpojení od dálkového zdroje tepla?

Seminář je určený pro výbory SVJ, které přemýšlejí nad změnou zdroje tepla, uvažují nad vlastní kotelnou nebo bivalentním ohřevem teplé vody ať již pomocí solárního termického systému nebo tepelného čerpadla. Motivací pro všechny je jednoznačná úspora nákladů na vytápění i ohřev teplé vody.

Proces změny zdroje, případně odpojení od systému centrálního zásobování (zkráceně CZT), je však komplexní věc, kde samotná výstavba zdroje tepla je jen špičkou ledovce. Co připravit na začátku, pro jakou variantu se rozhodnout, na co si dát při výběru pozor, jaká jsou úskalí, co připravit na schůzi, zda je možné získat dotaci, anebo jaký model financování zvolit? Na veškerá tato témata vám odpoví naši přednášející. Budeme se také zabývat právní problematikou odpojení od systému CZT.

Co seminář předsedům a členům výborů SVJ přinese:

o Obecný přehled nad problematikou změny zdroje tepla

o Seznámení s úskalími, případně jak je překonat

o Seznámení s výhodami vlastních zdrojů tepla, kdy prim hraje zejména významná úspora nákladů

o Informace o zkušenostech z již realizovaných instalací

o Informace o právní stránce věci – odpojení od systému CZT

o Seznámení s dotačními možnosti

o Diskusi s odborníky

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE V REGISTRAČNÍM FORMULÁŘI, POSPĚŠTE SI, KAPACITA JE OMEZENA NA 80 MÍST!


Mohlo by vás zajímat

Jak přemalovat dřevěné dveře?

Jak přemalovat dřevěné dveře?

Renovace interiérových dřevěných dveří je jedním z jednodušších způsobů, jak si zrenovovat byt. Vytáhněte montérky, oprašte malířské štětce a pojďme se pustit do práce!

Pro vstup do domu je čip vždy bezpečnější než klíč

Pro vstup do domu je čip vždy bezpečnější než klíč

Zabezpečení vchodu do domu, či do společných prostor v domě, je důležitým úkolem správce, či předsedy společenství vlastníků jednotek. Ty tam jsou doby, kdy se vchody do bytových domů běžně nezamykaly a do bytového domu mohl vstoupit, kdokoliv si zamanul. Pokud chce společenství skutečně dbát o zabezpečení vchodu, mělo by zvážit jiné možnosti přístupových technologií, například pomocí čipů. Jejich výhody oproti běžným klíčům jsou totiž nesporné.

Jak zařídit výměnu oken v bytovém domě

Jak zařídit výměnu oken v bytovém domě

Zařídit kompletní výměnu oken v bytovém domě není problém. Je potřeba zvolit spolehlivého výrobce, který okna dodá. Ideálně se s výrobcem domluvit na přesném typu oken, materiálu, počtu a velikosti oken apod. Obecně platí, že když se nebude měnit velikost oken, nejspíše ani nebude potřeba řešit stavební povolení. Ale to s vámi určitě probere i zkušený dodavatel oken.