Hledáte úspory a flexibilitu při odpojení od dálkového zdroje tepla?

Přijďte si spočítat výši vašich úspor s kalkulačkou a načerpat cenné prosun! Zveme vás na odborný seminář – S ÚČASTÍ ZDARMA!

Hledáte úspory a flexibilitu při odpojení od dálkového zdroje tepla?

Seminář je určený pro výbory SVJ, které přemýšlejí nad změnou zdroje tepla, uvažují nad vlastní kotelnou nebo bivalentním ohřevem teplé vody ať již pomocí solárního termického systému nebo tepelného čerpadla. Motivací pro všechny je jednoznačná úspora nákladů na vytápění i ohřev teplé vody.

Proces změny zdroje, případně odpojení od systému centrálního zásobování (zkráceně CZT), je však komplexní věc, kde samotná výstavba zdroje tepla je jen špičkou ledovce. Co připravit na začátku, pro jakou variantu se rozhodnout, na co si dát při výběru pozor, jaká jsou úskalí, co připravit na schůzi, zda je možné získat dotaci, anebo jaký model financování zvolit? Na veškerá tato témata vám odpoví naši přednášející. Budeme se také zabývat právní problematikou odpojení od systému CZT.

Co seminář předsedům a členům výborů SVJ přinese:

o Obecný přehled nad problematikou změny zdroje tepla

o Seznámení s úskalími, případně jak je překonat

o Seznámení s výhodami vlastních zdrojů tepla, kdy prim hraje zejména významná úspora nákladů

o Informace o zkušenostech z již realizovaných instalací

o Informace o právní stránce věci – odpojení od systému CZT

o Seznámení s dotačními možnosti

o Diskusi s odborníky

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE V REGISTRAČNÍM FORMULÁŘI, POSPĚŠTE SI, KAPACITA JE OMEZENA NA 80 MÍST!


Mohlo by vás zajímat

Jak to bude s bydlením v roce 2023

Jak to bude s bydlením v roce 2023

Události posledních let se začínají výrazně propisovat do chování spotřebitelů. Totéž platí i pro trh s nemovitostmi, který se po velice turbulentním období začíná s rokem 2023 pomalu usazovat. Jak se vyvíjí poptávka po bytech, domech a pozemcích? Kam směřuje trh s nemovitostmi a jak to bude s hypotékami?

S NEXT REALITY získáte odhad ceny nemovitosti zdarma, aniž byste zadávali kontakt

S NEXT REALITY získáte odhad ceny nemovitosti zdarma, aniž byste zadávali kontakt

Kdy nejvýhodněji prodat svůj byt, dům nebo pozemek? Říká se, že vhodný čas je jaro, kdy se kromě přírody probouzí také zájemci o koupi nemovitosti. Aktivní poptávající znamenají vyšší konkurenční prostředí, a to pro prodej nemovitostí znamená zrychlení. Také se říká, že ceny nemovitostí letí v (post)covidovém období nahoru a že se vyplatí počkat si na skutečně výhodnou nabídku.