Reklama

Využijte 10% slevu na objednávku, kód SOUSEDEKNIHA

Kožené postele a kožené sedačky české výroby

redakce Sousede.cz, 18. 3. 2012

Nábytek Jandík se zaměřuje na kvalitní skandinávský nábytek kde komfort, kvalita žití a bydlení jsou na daleko vyšší úrovni než v zemích střední a západní Evropy. Stylovou prodejnu nábytku najdete v Hradci Králové.

Prodejna Nábytek Jandík nabízí čtyři základní druhy sortimentu.

Kožené postele

 • postel je vyrobena s důrazem na kvalitu a detail výrobku
 • postele jsou vyrobeny z pravé hovězí kůže, veškeré šití provádíme ručně z důvodu docílení co nejvyšší kvality konečného vzhledu výrobku
 • korpus výrobku obsahuje bytelnou kostru pro nejvyšší možnou trvanlivost
 • úložný prostor je vyroben nadstandartním mechanismem pístu, kdy při lehkém pozvednutí madla dojde k jeho otevření
 • pro hygienické hledisko, možnost úklidu je postel opatřena dnem z pevného materiálu MDF

V případě žádosti zákazníka z důvodu požadavku nižší ceny jsme schopni nabídnout levnější materiály typu eco kůže neboli koženka. V případě návštěvy kompenzujeme náklady zákazníka na dopravu k nám, formou dopravy výrobku zdarma či slevy v podobě služeb, montáž atd.. více na www.nabytek-jandik.cz/index.php/kozene-postele.

[![](http://www.jandik.cz/foto-jandik/ivone.jpg)](http://nabytek-jandik.cz/index.php/kozene-postele) [![](http://www.jandik.cz/foto-jandik/mia.jpg)](http://nabytek-jandik.cz/index.php/kozene-postele) [![](http://www.jandik.cz/foto-jandik/agnes.jpg)](http://nabytek-jandik.cz/index.php/kozene-postele)  

[![](http://www.sousede.cz/_i.php/24885?24885GL1R5D)](http://nabytek-jandik.cz/index.php/ornela) [![](http://www.sousede.cz/_i.php/24884?24884GLROUJ)](http://nabytek-jandik.cz/index.php/ornela) [![](http://www.sousede.cz/_i.php/24883?24883GLSDIH)](http://nabytek-jandik.cz/index.php/ornela) 

Sedací soupravy

 • Sedací soupravy dánské firmy top-line se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů
 • Veškeré sedací soupravy končí na skandinávském trhu, kde komfort, kvalita žití a bydlení jsou na daleko vyšší úrovni než v zemích střední a západní Evropy
 • Prioritou jsou kvalitní přírodní materiály s důrazem na účinnost… tyto materiály umocňují komfort sezení

…ostatně jen přímý kontakt vás o těchto slovech přesvědčí

V případě návštěvy kompenzujeme náklady zákazníka na dopravu k nám, formou dopravy výrobku zdarma či slevy v podobě služeb, montáž atd... více na www.nabytek-jandik.cz/index.php/sedaci-soupravy.

Dětský nábytek

 • Komplexně jde o vysoce kvalitní výrobek, kde našim cílem je dostupnost výrobků v maximální možné kvalitě, proto se na výrobě buď podílíme, nebo ji sami provádíme.
 • Jako výrobci dřevěného nábytku se především zaměřujeme na vysokou kvalitu provedení a použití materiálu. Každý zákazník má možnost se s našimi výrobky setkat na prodejně v Hradci Králové
 • Tento dětský nábytek se prodává na velmi náročném skandinávském trhu
 • V případě návštěvy kompenzujeme náklady zákazníka na dopravu k nám, formou dopravy výrobku zdarma či slevy v podobě služeb, montáž atd... více na www.nabytek-jandik.cz/index.php/detsky-nabytek-postele

Matrace

Matrace Bingo je komfortní matrací, která dokáže za rozumnou cenu uspokojit nejvyšší nároky na naše lůžko. Variabilita, s jakou je vyráběna, je opravdu bez konkurence. Matrace má jednu ložnou plochu tvořenou vynikající línou - paměťovou pěnu. Paměťová pěna reaguje vynikajícím způsobem na teplo. Tato líná pěna přejímá teplotu lidského těla a nechá páteř příjemně prokopírovat do matrace, aniž by ji jakýmkoliv způsobem vytláčela do jiných křivek. Použita komfortní viscoelastická pěna s anatomickou 7 - zónovou masážní profilací na ložné ploše.

Aktuální akce - 1+1 matrace zdarma, cena 7.640,- Kč, více na www.nabytek-jandik.cz/index.php/matrace