Odborné vedení účetnictví pro SVJ od Prague Property Management

Komplexní vedení účetnictví pro SVJ

Odborné vedení účetnictví pro SVJ od Prague Property Management

Potýká se vaše Společenství vlastníků (SVJ) s dlouhodobými problémy při tvorbě rozpočtu? Ztrácíte se v efektivní správě faktur a plateb? Nedaří se vám vést kvalitní analytickou evidenci přeplatků a nedoplatků záloh? Obrať se na renomované profesionály a zvolte odborné vedení účetnictví pro SVJ od Prague Property Management (PPM). Postaráme se o kompletní ekonomickou správu vaší nemovitosti. Od správy faktur, přes přípravu podkladů pro vymáhání pohledávek, až po nákladovou optimalizaci.

Vedení účetnictví pro SVJ v Praze

Jsme předním poskytovatelem profesionálních služeb v oblasti správy bytových i nebytových objektů v Praze a blízkém okolí. Poskytujeme odbornou pomoc developerským projektům i jednotlivým majitelům nemovitostí. V současné době také úzce spolupracujeme s více než 140 pražskými BD i SVJ. Zaměřujeme se na novostavby, ale i stavby krátce po rekonstrukci.

V rámci našich služeb nabízíme kompletní zastoupení funkce předsedy SVJ, technickou i ekonomickou správu budov nebo vedení účetnictví pro SVJ. A jak taková správa účetnictví v praxi vypadá?

Naši zkušení specialisté se v první řadě postarají o kompletní vedení účetní evidence dle aktuálně platných vyhlášek a zákonů. Vezmou si na starost správu faktur, plateb, vedení evidence záloh vlastníků. Včetně efektivního řešení přeplatků i nedoplatků. Navíc pro vás zajistí kompletní podklady pro případné vymáhání pohledávek. Dále vypracují inventarizaci, sestaví účetní uzávěrku a představí přehlednou rekapitulaci fondu oprav. V neposlední řadě vám předají podklady pro tvorbu efektivního rozpočtu SVJ na další období.

Komplexní vedení účetnictví pro SVJ od PPM

Dlouhodobě efektivní hospodaření SVJ pramení z přehledné a pečlivé správy účetnictví. Nemáte dostatek znalostí pro správné vedení účetní agendy? Rádi byste měli pod kontrolou plnění rozpočtu? Dělá vám starosti narůstající počet neplatičů? Ušetřete čas, potíže při řešení chybného vedení účetnictví i zbytečně vynaložené finance a obraťte se na PPM.

Přes 25 let nabízíme svým klientům vysoce kvalitní služby v oblasti správy nemovitostí. K dispozici máme propracovanou klientskou zónu, moderní komunikační systémy jako „Elektronický domovní asistent“ nebo „Info SMS“, ale i flexibilní pojištění na škody způsobené naší činností třetím stranám až do výše 50 000 000 Kč.


Mohlo by vás zajímat

Shrnutí webináře Hlasování per rollam v SVJ online - přehledně, snadno a rychle

Shrnutí webináře Hlasování per rollam v SVJ online - přehledně, snadno a rychle

Dne 13. června 2022 proběhl webinář na téma “Hlasování per rollam v SVJ online - přehledně, snadno a rychle”. Webinářem nás provedla za sousedé.cz Zlata Botero, která probrala organizační část a vysvětlila právní základ. Pokračovala kolegyňka Jiřina Langová, která prošla krok za krokem praktické ovládání online nástroje. Odborné právní dotazy doplnil Martin Bareš z naší právní kanceláře ARROWS ELT Global.

Jak je to s právy přehlasovaného vlastníka v rámci SVJ

Jak je to s právy přehlasovaného vlastníka v rámci SVJ

Často se setkáváme se situací, kdy se v rámci společenství vlastníků bytových jednotek jedná na základě rozhodnutí shromáždění SVJ, jenž bylo přijato v rozporu se stanovami či zákonem. Také se jedná o případ, kdy se rozhoduje o právech vlastníků, o kterých nemá společenství vlastníků oprávnění rozhodovat. Zákon v těchto případech umožňuje přehlasovanému vlastníku jednotky, aby se domáhal vyslovení neplatnosti usnesení u soudu.

Shrnutí webináře Péče o otopnou soustavu

Shrnutí webináře Péče o otopnou soustavu

Dne 25. května 2022 proběhl webinář na téma Péče o otopnou soustavu. Webinářem nás provedla Zlata Botero za Sousedé.cz a odborný obsah přednesl ing František Basl ze společnosti Pražská teplárenská a.s.