Reklama

Využijte 10% slevu na objednávku, kód SOUSEDEKNIHA

Ptáme se vás, jak se vám ve vaší obci nebo čtvrti žije

Jana Klečková, 14. 3. 2017

Zajímá nás, jaká lokalita je pro život ta nejlepší a tak jsme spustili ankety, ve kterých se vás ptáme, jak se žije ve vaší lokalitě. Jste spokojeni s občanskou vybaveností – blízkostí lékaře, školy, obchodu nebo autobusové zastávky? Máte možnost se v místě svého obydlí pravidelně zúčastňovat kulturních akcí? Nebo vás naopak zajímá, jak jsou spokojeni vaši sousedé s lokalitou, kde žijí?

Od března jsme pro vás připravili novinku v podobě jednoduché ankety s dotazem týkajícím se vaší lokality. Jako registrovanému uživateli portálu Sousedé.cz se vám občas zobrazí jednoduchá otázka. Pro vás to znamená jednoduché kliknutí podle vašich preferencí a je hotovo. Snadné a rychlé.

Ihned po hlasování uvidíte, jak hlasovali vaši sousedé. A jakmile budeme mít dostatek dat, připravíme pro vás náhled výsledků všech anket pro konkrétní lokalitu.

Tyto ankety jsou samozřejmě anonymní. Zpětná vazba je pro nás velice důležitá a proto prosíme, zapojte se. Bude zábavné sledovat, jak si vede místo, kde žijete. Pomoci můžete i novým sousedům, kteří se právě nastěhovali. Ti ihned uvidí, jak se věci v místě bydliště a jeho okolí mají. Zároveň podáte pomocnou ruku i zájemcům o bydlení ve vaší lokalitě. Na našem novém realitním webu totiž u konkrétní nemovitosti uvidí výsledky anket, které jim napoví, jaké jsou výhody i nevýhody bydlení v zamýšleném místě.