Ptáme se vás, jak se vám ve vaší obci nebo čtvrti žije

Zajímá nás, jaká lokalita je pro život ta nejlepší a tak jsme spustili ankety, ve kterých se vás ptáme, jak se žije ve vaší lokalitě. Jste spokojeni s občanskou vybaveností – blízkostí lékaře, školy, obchodu nebo autobusové zastávky? Máte možnost se v místě svého obydlí pravidelně zúčastňovat kulturních akcí? Nebo vás naopak zajímá, jak jsou spokojeni vaši sousedé s lokalitou, kde žijí?

Ptáme se vás, jak se vám ve vaší obci nebo čtvrti žije

Od března jsme pro vás připravili novinku v podobě jednoduché ankety s dotazem týkajícím se vaší lokality. Jako registrovanému uživateli portálu Sousedé.cz se vám občas zobrazí jednoduchá otázka. Pro vás to znamená jednoduché kliknutí podle vašich preferencí a je hotovo. Snadné a rychlé.

Ihned po hlasování uvidíte, jak hlasovali vaši sousedé. A jakmile budeme mít dostatek dat, připravíme pro vás náhled výsledků všech anket pro konkrétní lokalitu.

Tyto ankety jsou samozřejmě anonymní. Zpětná vazba je pro nás velice důležitá a proto prosíme, zapojte se. Bude zábavné sledovat, jak si vede místo, kde žijete. Pomoci můžete i novým sousedům, kteří se právě nastěhovali. Ti ihned uvidí, jak se věci v místě bydliště a jeho okolí mají. Zároveň podáte pomocnou ruku i zájemcům o bydlení ve vaší lokalitě. Na našem novém realitním webu totiž u konkrétní nemovitosti uvidí výsledky anket, které jim napoví, jaké jsou výhody i nevýhody bydlení v zamýšleném místě.


Mohlo by vás zajímat

Hlídání katastru na sousedé.cz

Hlídání katastru na sousedé.cz

Na sousedé.cz pro Vás neustále vylepšujeme a vyvíjíme nové služby. Další v řadě služeb v rámci Vašeho předplatného je hlídání katastru, tak abyste měli přehled a Váš dům u nás vždy pod kontrolou.

Elektronické hlasování 21. století

Elektronické hlasování 21. století

Chystáme pro vás nové hlasování online, abyste co nejpohodlněji mohli hlasovat odkudkoliv a měli vše na dosah přímo z profilu vašeho virtuálního domu.

Jak ušetřit na energiích?

Jak ušetřit na energiích?

Znáte to, přišla vám faktura za energie a na vás vyskočí mnohdy nepříjemně velká částka, kterou ale s hořkostí zaplatíte. Rádi byste vyměnili dodavatele, ale najít nového a neudělat chybu je moc práce. Je zde ale ještě jedna možnost....