Vysoká cena elektřiny a plynu?

Společně s našim dlouholetým partnerem e-aukčním portálem, bychom Vám rádi nabídli pomocnou ruku.

Vysoká cena elektřiny a plynu?

Milí sousedé, vzhledem k tomu, že se trh s energiemi utišuje, je dobré se zamyslet nad smlouvami a sjednanými cenami energií (elektřina, plyn), které jste mnozí z vás byli nuceni po pádu některých dodavatelů hradit na skoro likvidační výši.

Náklady na provoz bytových domů a domácností se tak vyšplhaly do závratných výšek a nyní nastal čas na změnu.

Trápí Vás vysoká cena za energie? Končí Vám smlouva u dodavatele? Přemýšlíte nad instalací fotovoltaiky či tepelného čerpadla? Máte zájem o prodej elektřiny z Vaší fotovoltaiky?

Společně s našim dlouholetým partnerem e-aukčním portálem bychom Vám rádi nabídli pomocnou ruku.

E-aukční portál je lokální energetický poradce, který si zakládá na dlouholeté spolupráci se zákazníky. Poskytujeme domácnostem, firmám i veřejným subjektům poradenství v energetice, srovnání cen a podmínek na trhu, pomoc s vyvázáním z nevýhodných či podvodných smluv, výkup elektřiny z FVE. V aktuální situaci garantuje cenovou úsporu a výhodnější smlouvu spojenou s péčí o své zákazníky a jejich smlouvy u dodavatelů energií.

Máte-li zájem o snížení cen energií neváhejte a třeba jen informativně kontaktujte e-aukční portál. Porovnání cenové nabídky vás nic nestojí a můžete jen ušetřit.

Kontaktní informace:

ENERGETICKÉ CENTRUM

Komenského 103,

Nové Město nad Metují.

tel: 605 558 665,

e-mail: info@e-ap.cz

Jsme tu pro Vás.

Logo

______________________________________________________________________ CO VŠE MŮŽETE SE SOUSEDÉ.CZ ZÍSKAT:


Mohlo by vás zajímat