Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma

Partneři

Generální partner projektu

Hypoteční banka

Partneři projektu

ista Výtahy Praha moje-schody.cz
IP Polná NEMOinspekt   


Co přináší partnerství se Sousedé.cz

Na portále Sousedé.cz chceme uživatelům poskytovat vzdělávací a poradenské služby ve vysoké kvalitě, a proto jsme se spojili s partnery. Tvoříme spolu obsah odborného magazínu, který je zdrojem aktuálních informací z odborných oblastí a upozorňuje mj. na změny v legislativě.

Využijte jejich odborných služeb a zeptejte se na radu. Vždy se na ně můžete s důvěrou obrátit.

Jako Sousedé.cz děkujeme našim partnerům za příjemnou a efektivní spolupráci.

Reference

Spolupráci s webovým portálem Sousedé.cz jsme zahájili v roce 2016. Komunikace, otevřené a vstřícné jednání se zástupci portálu nám otevřelo dveře k výměně informací, k prezentaci odborných názorů i samotné prezentaci společnosti RAK CZ a.s. na vytvořené a spolehlivě fungující platformě Sousedé.cz. Na základě vyhodnocení dosavadní spolupráce budeme ve spolupráci, partnerství a vzájemné podpoře pokračovat i v roce 2017. Těší nás, že můžeme být i vašimi sousedy.

V úctě za RAK CZ a.s. 

Karolína Svatošová 
Vedoucí úseku obchod a marketing


Profily partnerů

Hypoteční banka Moderní, vstřícná a stabilní banka zaměřená na poskytování hypotečních produktů v oblasti financování nemovitostí určených k bydlení. Díky specializaci přistupuje ke klientům individuálně, nabízí jim řešení šité na míru a poskytuje profesionální poradenství. Hypotéka od Hypoteční banky pomohla již více než 120 00 klientů k novému domovu.

ista

ista je jednou z předních světových společností poskytujících služby v oblasti řízení energií pro zvyšování energetické efektivity budov. Specializuje se na měření a rozúčtování individuální spotřeby energií a transparentní vizualizaci dat o spotřebě pro bytové domy a komerční nemovitosti. Už déle než 100 let poskytuje svoje služby více než 12 milionům bytových jednotek ve 24 zemích po celém světě.

V České republice působí ista Česká republika s.r.o. od roku 1991 a poskytované produkty a komplexní služby patří k nejspolehlivějším a nejvyspělejším na českém trhu. Vyškolení odborníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru poskytují profesionální služby s ohledem na individuální potřeby pro více než 260 000 českých domácností. Více informací najdete na www.ista.cz

Výtahy PrahaDistributor Orona Společnost Výtahy Praha je tradiční česká firma, která je na trhu více jak 17 let. Jsme specialisté na dodávky a servis výtahů a eskalátorů v Praze a Středočeském kraji. Obhospodařujeme více jak 1000 Ks výtahů všech typů od většiny tuzemských i zahraničních výrobců. Denně bezpečně přepravíme více jak půl milionu pasažérů. Mezi naše hlavní činnosti patří komplexní servis a opravy výtahů, rekonstrukce a modernizace výtahů, dodávky a instalace nových výtahů včetně šachet na klíč. Jsme autorizovaným distributorem světového výrobce výtahů Orona. Všem našim zákazníkům poskytujeme servis prostřednictvím non stop dispečerské služby.
moje-schody.cz Moje-schody.cz Vám rádi zodpoví všechny Vaše dotazy a pomohou řešit starosti s kluznými plochami, rozbitými schody, kamennými koberci a vším, co se týká úprav podlah, které kloužou.
IP Polná Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. je ryze českou společností, která působí na trhu foukaných izolací již od roku 1995 a v současné době se sestává z těchto hlavních divizí: Izolace, Revitalizace bytových domů, Energetické projekty a IP Invest.
NEMOinspekt Jedna z největších společností zaměřených na inspekce rezidenčních nemovitostí. Nemoinspekt nabízí komplexní poradenské služby pro SVJ a družstva – odborné prověření technického stavu nemovitosti, sestavení efektivního plánu oprav a údržby a technický dozor při stavebních úpravách či rekonstrukci objektu. Pro novostavby provádí posouzení všech společných částí domu a exteriéru před uplynutím záruční doby.
Město

Lokality

Společenstva

Poradny

Magazín

TOPlist