Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma

Partneři

Generální partner projektu

Hypoteční banka

Partneři projektu

ista Výtahy Praha moje-schody.cz
Elektro obojky NEMOinspekt   GRAND REALCITY
Dostupný advokát MND ČSOB
IP Polná    


Co přináší partnerství se Sousedé.cz

Na portále Sousedé.cz chceme uživatelům poskytovat vzdělávací a poradenské služby ve vysoké kvalitě, a proto jsme se spojili s partnery. Tvoříme spolu obsah odborného magazínu, který je zdrojem aktuálních informací z odborných oblastí a upozorňuje mj. na změny v legislativě.

Využijte jejich odborných služeb a zeptejte se na radu. Vždy se na ně můžete s důvěrou obrátit.

Jako Sousedé.cz děkujeme našim partnerům za příjemnou a efektivní spolupráci.

Reference

Spolupráci s webovým portálem Sousedé.cz jsme zahájili v roce 2016. Komunikace, otevřené a vstřícné jednání se zástupci portálu nám otevřelo dveře k výměně informací, k prezentaci odborných názorů i samotné prezentaci společnosti RAK CZ a.s. na vytvořené a spolehlivě fungující platformě Sousedé.cz. Na základě vyhodnocení dosavadní spolupráce budeme ve spolupráci, partnerství a vzájemné podpoře pokračovat i v roce 2017. Těší nás, že můžeme být i vašimi sousedy.

V úctě za RAK CZ a.s. 

Karolína Svatošová 
Vedoucí úseku obchod a marketing


Profily partnerů

Hypoteční banka

Moderní, vstřícná a stabilní banka zaměřená na poskytování hypotečních produktů v oblasti financování nemovitostí určených k bydlení. Díky specializaci přistupuje ke klientům individuálně, nabízí jim řešení šité na míru a poskytuje profesionální poradenství. Hypotéka od Hypoteční banky pomohla již více než 120 00 klientů k novému domovu.

Na stránkách www.hypotecnibanka.cz si můžete spočítat podmínky jak nové hypotéky, tak jejího refinancování. Další možností je kontaktovat Sousedy a s propojením do Hypoteční banky a získáním výhodných podmínek hypotéky Vám pomůžeme.


ista

ista je jednou z předních světových společností poskytujících služby v oblasti řízení energií pro zvyšování energetické efektivity budov. Specializuje se na měření a rozúčtování individuální spotřeby energií a transparentní vizualizaci dat o spotřebě pro bytové domy a komerční nemovitosti. Už déle než 100 let poskytuje svoje služby více než 12 milionům bytových jednotek ve 24 zemích po celém světě.

V České republice působí ista Česká republika s.r.o. od roku 1991 a poskytované produkty a komplexní služby patří k nejspolehlivějším a nejvyspělejším na českém trhu. Vyškolení odborníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru poskytují profesionální služby s ohledem na individuální potřeby pro více než 260 000 českých domácností.

Více informací najdete na www.ista.cz

Výtahy PrahaDistributor Orona

Společnost Výtahy Praha je tradiční česká firma, která je na trhu více jak 17 let. Jsme specialisté na dodávky a servis výtahů a eskalátorů v Praze a Středočeském kraji. Obhospodařujeme více jak 1000 Ks výtahů všech typů od většiny tuzemských i zahraničních výrobců. Denně bezpečně přepravíme více jak půl milionu pasažérů. Mezi naše hlavní činnosti patří komplexní servis a opravy výtahů, rekonstrukce a modernizace výtahů, dodávky a instalace nových výtahů včetně šachet na klíč. Jsme autorizovaným distributorem světového výrobce výtahů Orona. Všem našim zákazníkům poskytujeme servis prostřednictvím non stop dispečerské služby.

Více na www.vytahypraha.cz

moje-schody.cz

Moje-schody.cz Vám rádi zodpoví všechny Vaše dotazy a pomohou řešit starosti s kluznými plochami, rozbitými schody, kamennými koberci a vším, co se týká úprav podlah, které kloužou.

Vice na www.moje-schody.cz

IP Polná

Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. je ryze českou společností, která působí na trhu foukaných izolací již od roku 1995 a v současné době se sestává z těchto hlavních divizí: Izolace, Revitalizace bytových domů, Energetické projekty a IP Invest.

Více na www.ippolna.cz

NEMOinspekt

Jedna z největších společností zaměřených na inspekce rezidenčních nemovitostí. NEMOinspekt nabízí komplexní poradenské služby pro SVJ a družstva – odborné prověření technického stavu nemovitosti, sestavení efektivního plánu oprav a údržby a technický dozor při stavebních úpravách či rekonstrukci objektu. Pro novostavby provádí posouzení všech společných částí domu a exteriéru před uplynutím záruční doby.

Více na www.nemoinspekt.cz

Top-pojištění.cz

Společnost Top-Pojištění.cz, největší online prodejce cestovního pojištění na českém trhu, je součástí bankovní skupiny ČSOB od roku 2016. Její historie však sahá do roku 2005. Top-Pojištění.cz nabízí klientům přehledné a rychlé porovnání online nabídek cestovního pojištění, povinného ručení, havarijního pojištění a pojištění domácnosti. Společnost již uzavřela pojistné smlouvy s více než 300 tisíci klienty.

Přímo na Sousedech si srovnejte nabídky pojištění a vyberte si to, které se Vám nejlépe hodí.

 ČSOB

ČSOB je univerzální banka poskytující individuální řešení finančních potřeb pro občany, podnikatele, malé a střední podniky, družstva, municipality, neziskovky, korporace i instituce. Nabízí moderní bankovní služby, zahrnující dostupné půjčky a hypotéky, rozsáhlé možnosti spoření a investování i pohodlné on-line bankovnictví.

Přímo na Sousedech si zažádejte o úvěr pro bytové družstvo nebo společenství vlastníků, vyplňte formulář a získejte nabídku přímo pro sebe.

GRAND REALCITY

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh. Vzniklo v roce 2016 sloučením dvou velikánů REALCITY a GRAND REALITY a je součástí skupiny SCANDAL MEDIA HOUSE.

Vydáváme 2 regionální tituly GRAND REALCITY PRAHA a BRNO v nákladu 2 miliony výtisků za rok. Spolu s naším realitním portálem www.realcity.cz oslovujeme měsíčně v průměru 1,5 mil. čtenářů a zájemců o reality.

MND

MND a.s. – Moravské naftové doly jsou největší těžební společností ropy a zemního plynu v České republice se stoletou tradicí těžby na jižní Moravě. Českým domácnostem nabízí plyn a elektřinu za dlouhodobě výhodné ceny, se smlouvou na dobu neurčitou, bez fíglů a sankcí.

Dle výsledků zveřejňovaných Operátorem trhu (OTE) patří MND v počtu nově získaných zákazníků k nejrychleji rostoucím a tedy nejpreferovanějším obchodníkům s energiemi. Dle průzkumu Nejférovější dodavatel energií roku 2017, který provedl srovnávací portál srovnam.cz v rámci sítě Tiscali, se stalo právě MND jeho vítězem. MND a.s. je členem silné investiční skupiny KKCG, do které dále patří např. Sazka či cestovní kancelář FISCHER.

Více na www.mnd.cz

 Dostupný advokát

Dostupný advokát je právních služba, která funguje on-line. Poskytujeme advokátní služby nejen pro SVJ a bytová družstva, ale řeší veškeré právní náležitosti kolem bydlení, nájmů prodeje a koupě nemovitostí i další služby.  U nás vše vyřešíte snadno a z pohodlí svého domova nebo kanceláře, jako byste si zavolali kouzelného džina z lahve.

Více na dostupnyadvokat.cz

Elektro obojky

Staráme se o to, abyste s vaším pejskem měli skvělý vztah a užili jste si každou společnou chvíli. Prodáváme výcvikové obojky, GPS obojky nebo elektronické ohradníky. Naši nabídku rozšiřujeme o smart produkty, jako jsou chytré dávkovače, kamery nebo hračky. Vyrábíme vlastní pelíšky, boudy, matrace nebo obojky pod značkou Reedog. A hlavně, milujeme psy.

Jsme parta mladých lidí, která v roce 2013 založila start-up Elektro-obojky.cz. Téma elektronických obojků bylo v České republice tabu. Zaměřili jsme se na vysvětlování, osvětu a přirozenou součástí našich služeb se stala zákaznická podpora. Zákazník od nás vždy dostane maximální podporu při řešení problémů, i když mu obojek vyměníme třeba osmkrát a strávíme s ním bezpočet hodin.

   

Město

Lokality

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Poradny

TOPlist