Fotovoltaika pro bytový dům? Konzultujte zdarma s odborníky přímo na schůzi SVJ

Náš partner věnující se tématu fotovoltaika pro bytové domy přináší pro správce bytových domů a celá SVJ možnost bezplatné konzultace s odborníky přímo na právě blížících se schůzích SVJ!

Fotovoltaika pro bytový dům? Konzultujte zdarma s odborníky přímo na schůzi SVJ

Fotovoltaika na bytovém domě je stále rostoucím trendem, který bytovým domům zajistí zvýšenou energetickou soběstačnost, roční úspory v řádech desítek tisíc korun a nárůst hodnoty každé bytové jednotky v domě. Téma fotovoltaiky s sebou ale přináší také velké množství otázek, které je potřeba zodpovědět před samotnou realizací, a právě z těchto důvodů portál Fotovoltaika pro bytový dům představuje novou bezplatnou službu pro zájemce z řad členů SVJ nebo samotných správců bytových domů.

Pokud chcete vašim sousedům představit výhody, které by realizace FVE ve vašem bytovém domě přinesla, máte jedinečnou šanci přizvat na členskou schůzi odborníka z řad zkušeného a profesionálního týmu našeho partnera. V rámci této konzultace budete mít možnost položit dotazy, které vás ohledně fotovoltaiky zajímají. Zároveň budete mít možnost představit své požadavky a možnosti vašeho bytového domu, na základě kterých vám bude vypracován individuální nezávazný plán realizace fotovoltaické elektrárny na míru vašim potřebám.

V případě zájmu o bezplatnou konzultaci neváhejte vyplnit kontaktní formulář na webu našeho partnera, který následně vaši žádost zpracuje a termín potvrdí. Podzimní termíny členských schůzí se rychle plní, proto s vaší žádostí neotálejte a zamluvte si odborníka na fotovoltaiku co nejdříve!

______________________________________________________________________ CO VŠE MŮŽETE SE SOUSEDÉ.CZ ZÍSKAT:


Mohlo by vás zajímat

Nová síla na trhu s obnovitelnými zdroji, Green force nabízí profesionální přístup a více než 20 let zkušeností v energetice

Nová síla na trhu s obnovitelnými zdroji, Green force nabízí profesionální přístup a více než 20 let zkušeností v energetice

Společnost Green force vstoupila na trh s fotovoltaikou v červnu a je připravena hledat ideální řešení pro každou střechu. Díky společníkům Green force tato firma přináší přes 20 let zkušeností v energetice a fotovoltaice. Své znalosti aplikuje od rodinných domů, SVJ/družstev, obcí až po velké firemní instalace. V roce 2023 je v plánu dokončit 2 instalace na bytových domech pro SVJ.

Z bývalé sušárny kočárkárna. Musí o tom rozhodovat shromáždění?

Z bývalé sušárny kočárkárna. Musí o tom rozhodovat shromáždění?

Doba se mění. A stejně tak vlastníci jednotlivých jednotek v domě, ale i potřeby těch stávajících. Zatímco v minulosti bylo naprosto běžné mít v domě a využívat společné prádelny či sušárny, dnes si mnohá SVJ raději zřídí ve sklepě kočárkárnu a odkladiště odrážedel nebo zkušebnu pro začínající kapelu ze sedmého patra.