Internet? Jedině bezpečně!

Jak se chovat na internetu a jak může pomoci internetové připojení od společnosti CERBEROS.

Internet? Jedině bezpečně!

V současné době patří bezpečnost na internetu mezi nejvýznamnější témata, neboť čím dál tím více lidí využívá online prostředí. S tím souvisí i zvýšený výskyt zneužití osobních údajů, krádeží identity a šíření škodlivého softwaru a dalších hrozeb. Proto je nezbytné znát základy bezpečného chování na internetu a využít při tom kvalitního internetového připojení, jako je například to od společnosti CERBEROS.

V první řadě je důležité chránit si svá hesla a osobní údaje. Vždy používejte silné heslo, nejlépe kombinace velkých a malých písmen, čísel a speciálních znaků. Nikdy, opravdu nikdy, nevyužívejte stejné heslo pro více účtů, pokud totiž hacker získá přístup k jednomu z vašich účtů, může snadno získat přístup i k ostatním účtům, které používají stejné heslo. Pokud se přihlašujete na veřejnou Wi-Fi síť, mějte na paměti, že to může být rizikové. Doporučuje se proto nezadávat své citlivé údaje.

Dalším nebezpečím jsou phishingové útoky. To mohou být podvodné e-maily nebo webové stránky, které se snaží získat vaše citlivé informace, jako jsou hesla, čísla platebních karet nebo dokonce celé identity. K tomu může dojít například při kliknutí na odkaz v e-mailu, který se tváří například jako přihlašovací stránka do internetového bankovnictví, ale jsou tam třeba gramatické chyby. Zde je důležitá obezřetnost a neklikat na odkazy, u kterých si nejste stoprocentně jistí, že jsou legitimní. CERBEROS nabízí ochranu před phishingovými útoky pomocí svého antivirového a antimalwarového softwaru.

Bezpečnost na internetu je velmi důležitá, zejména v současné době, kdy hrozby kybernetických útoků rostou. Poskytovatel internetu společnost CERBEROS průběžně aktualizuje své bezpečnostní technologie a vynakládá vysoké investice do zajištění bezpečnosti svých uživatelů.

S připojením od CERBEROS si můžete být jisti, že budete mít dostatečně kvalitní a rychlé připojení k internetu až 2 Gb/s. Rychlost a spolehlivost jsou klíčové vlastnosti, které byste měli mít v každodenním životě, ať už jde o práci nebo zábavu. Tak neváhejte a využijte naši nabídku s unikátním kódem, abyste mohli získat nejlepší internetové připojení za velmi výhodnou cenu! Zavolejte nám na tel.:+420 326 100 000 a sdělte nám unikátní kód!

Co získáte:

  • internetové připojení o rychlosti 300Mb/s za pouhých 300 Kč/měsíc
  • instalace zdarma
  • WiFi router zdarma
  • 3 měsíce internetové televize zdarma KÓD: LIBEREC300 LogoCerberos

Zdroj Foto: CERBEROS, MIDJOURNEY

______________________________________________________________________ CO VŠE MŮŽETE SE SOUSEDÉ.CZ ZÍSKAT:


Mohlo by vás zajímat

Fotovoltaika pro bytové domy

Fotovoltaika pro bytové domy

Jak se stávající podpora dalšího rozvoje využívání fotovoltaiky projevila v zájmu bytových družstev (BD) a společenství vlastníků (SVJ) o tuto oblast, jsme se zeptali pana ing. Ladislava Kouckého, manažera pro BD a SVJ z ČSOB.

Větrání bytových domů

Větrání bytových domů

Rekuperace vzduchu je zpětné získávání energie z odpadního (vnitřního) vzduchu a představuje snížení výdajů za další vstupy energií.