Kdo zvítězil v soutěži o rodinné focení v ateliéru?

V září jsme si pro Vás připravili soutěž o focení pro celou rodinu v ateliéru. V minulých dnech proběhlo vyhodnocení soutěže a již známe výherce!

Kdo zvítězil v soutěži o rodinné focení v ateliéru?

Fotografky Samar a Karol, které fotografické a grafické studio vedou, se již těší na výherce. Budou se mu věnovat v rámci půldenního focení. V ceně je zahrnuto celkem 10 postprodukovaných fotografií, které obdrží výherce v elektronické podobě v tiskové kvalitě.

A jaké bylo znění soutěžních otázek?

  • Z jakých částí se skládá Finanční poradna na našem webu Sousedé.cz?

Správně: Pojištění, hypotéky, úvěry pro SVJ.

  • Jaký první parametr musíte zadat při srovnání povinného ručení, pokud jej zadáváte přes Finanční poradnu na stránkách Sousede.cz?

Správně: Druh vozidla.

Jako doplňující otázku jsme Vás nechali hádat, kolik fanoušků budeme mít na našich Facebookových stránkách 10. října 2016 v 10:00?

Správně: 1147.

Do soutěže se odvážně pustilo celkem sedmdesát řešitelů. Nejpřesnější tipy zaslal pan Vlastimil H. Tímto mu jménem celé redakce Sousede.cz gratulujeme k výhře. Ostatním soutěžícícm děkujeme za zaslané odpovědi a přejeme mnoho štěstí do budoucích soutěží.


Mohlo by vás zajímat

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.

Hlídání katastru na sousedé.cz

Hlídání katastru na sousedé.cz

Na sousedé.cz pro Vás neustále vylepšujeme a vyvíjíme nové služby. Další v řadě služeb v rámci Vašeho předplatného je hlídání katastru, tak abyste měli přehled a Váš dům u nás vždy pod kontrolou.