Kdo zvítězil v soutěži o rodinné focení v ateliéru?

V září jsme si pro Vás připravili soutěž o focení pro celou rodinu v ateliéru. V minulých dnech proběhlo vyhodnocení soutěže a již známe výherce!

Kdo zvítězil v soutěži o rodinné focení v ateliéru?

Fotografky Samar a Karol, které fotografické a grafické studio vedou, se již těší na výherce. Budou se mu věnovat v rámci půldenního focení. V ceně je zahrnuto celkem 10 postprodukovaných fotografií, které obdrží výherce v elektronické podobě v tiskové kvalitě.

A jaké bylo znění soutěžních otázek?

  • Z jakých částí se skládá Finanční poradna na našem webu Sousedé.cz?

Správně: Pojištění, hypotéky, úvěry pro SVJ.

  • Jaký první parametr musíte zadat při srovnání povinného ručení, pokud jej zadáváte přes Finanční poradnu na stránkách Sousede.cz?

Správně: Druh vozidla.

Jako doplňující otázku jsme Vás nechali hádat, kolik fanoušků budeme mít na našich Facebookových stránkách 10. října 2016 v 10:00?

Správně: 1147.

Do soutěže se odvážně pustilo celkem sedmdesát řešitelů. Nejpřesnější tipy zaslal pan Vlastimil H. Tímto mu jménem celé redakce Sousede.cz gratulujeme k výhře. Ostatním soutěžícícm děkujeme za zaslané odpovědi a přejeme mnoho štěstí do budoucích soutěží.


Mohlo by vás zajímat

Hlídání katastru na sousedé.cz

Hlídání katastru na sousedé.cz

Na sousedé.cz pro Vás neustále vylepšujeme a vyvíjíme nové služby. Další v řadě služeb v rámci Vašeho předplatného je hlídání katastru, tak abyste měli přehled a Váš dům u nás vždy pod kontrolou.

Elektronické hlasování 21. století

Elektronické hlasování 21. století

Chystáme pro vás nové hlasování online, abyste co nejpohodlněji mohli hlasovat odkudkoliv a měli vše na dosah přímo z profilu vašeho virtuálního domu.