Poštovní schránky pro panelové a bytové domy

Poštovní schránky pro panelové domy, sušáky pro panelové domy - vyrábí a dodává firma Pavel Kortan.

Poštovní schránky pro panelové a bytové domy

Poštovní schránky

Dodáváme a montujeme poštovná schránky pro bytové a panelové domy. Věnujeme velkou pozornost pečlivému zaměření a specifikaci požadavků od zadavatele. Naší výhodou je právě vysoká flexibilita dodávek, kdy každý odběratel poštovních schránek si specifikuje své vlastní požadavky. V případě komplexní dodávky poštovních schránek je zaměření zdarma.

Poštovní schránky pro panelové a bytové domy. Kovové poštovní schránky jsou u bytových domů zpravidla součástí vchodových dveří nebo jsou umístěny ve společných vchodových prostorech domu. Připravujeme obě varianty schránek dle dispozic vchodu nebo společných prostor. Do těchto sestav se používají poštovní schránky z nerezového matriálu nebo v barvách dle palety RAL. Jedná se zejména o modely schránek A-01, B-01, C-01, E-01, G-01. Pro umístění do exteriéru se doporučují pouze poštovní schránky modelu A-01 nebo B-01. Schránky v sestavě jsou vzájemně snýtovány a zpravidla opláštěny po třech stranách obvodu (mimo spodní část) AL plechem tloušťka 1,6 mm a zezadu kryty zadním AL plechem tloušťka 1,6 mm nebo Zn plechem 0,8 mm tloušťka . Sestavy je také možno lemovat dutým AL profilem 130/30 po celém obvodu v kombinaci s kovovými rohovníky. Sestavy poštovních schránek E-01 lze navíc orámovat po obvodu JPU 60/20/2 a poštovní schránky G-01 lze orámovat po obvodu JPU 80/40/2. U velkých nástěnných sestav kovových poštovních schránek se doporučuje použít nosnou konstrukci – podnož nebo konzolu k upevnění na stěně

Poštovní schránky s výhodou Věnujeme velkou pozornost vašim požadavkům a nestandardním úpravám ať se jedná o povrchovou úpravu anebo speciální úpravy dle prostorových dispozic. Výhodou kromě náhradních klíčků je dodávka poštovních schránek včetně označení adresátů. Další výhodou jsou barevné kombinace finální povrchové úpravy schránek.

Sušáky pro bytové domy a další program do společných prostor

Kromě poštovních schránek a hliníkových vchodových dveří či společných sestav dveří a schránek dodáváme sušáky pro panelové domy. Věšáky na prádlo a sušáky různých typů a velikostí. Sušáky jak do oken, balkonů a balkónových lodžií dle rozměrů na míru.

ZK - poštovní schránky

Pavel Kortan
Babice č. p. 360
687 03 Babice u Uherského Hradiště
Pavel Kortan: (+420) 776 010 921
Hana Kortanová: (+420) 775 601 165
Prodejna: (+420) 572 501 867
Fax: (+420) 572 501 867

info@kortan.cz
www.kortan.cz

Pobočka Brno:
Pavel Kortan – ZK, Olomoucká 80/797, 618 00 BRNO


Mohlo by vás zajímat

Jak správně poskytnout první pomoc?

Jak správně poskytnout první pomoc?

Do stavu vyžadujícího první pomoc se nechce dostat nikdo z nás - z pohledu zraněného ani zachraňujícího. Přesto se někdy nehodám a úrazům nevyhneme, a tak se vyplatí vědět, jak v takové situaci pomoci.

Nejpohodlnější způsob vytápění

Nejpohodlnější způsob vytápění

Teplo bereme v Praze jako samozřejmost. Své byty běžně vytápíme na 22 až 23 °C a přitom nejsme zvyklí se zabývat údržbou. Neuvědomujeme si, že tomu tak není všude v Evropě.