Představujeme nového partnera – ProSun

Představujeme nového partnera – ProSun

Představujeme nového partnera – ProSun

Společnost ProSun s. r. o. - jsme tu pro Vás, pokud přemýšlíte o plynové kotelně nebo solárním systému. Instalujeme zdroje tepla a teplé vody pro vaše bytové domy – už téměř 10 let. Navazujeme přitom na více než 20 let trvající rodinnou tradici. Zaměřujeme se výhradně na dodávku a montáž tepelné techniky pro vytápění a ohřev teplé vody v bytových domech.

Ve spolupráci s předním světovým dodavatelem tepelné techniky Viessmann našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení vytápění a ohřevu teplé vody pro bytové domy.

Naše specializace:

- Instalace domovních plynových kondenzačních kotelen

- Instalace velkoplošných solárních systémů pro ohřev teplé vody

- Návrh zdrojů tepla a teplé vody pro bytové domy, projekce a Inženýring

Instalace na klíč s důrazem na kvalitu a detail, to vše podtrženo 5letou prodlouženou zárukou

Námi instalované zdroje tepla jsou nejen kvalitní, ale zpravidla jsou i tím nejmodernějším dostupným řešením na trhu – vy tak můžete být vždy o krok napřed a ušetřit na dodávce tepla a teplé vody pro váš bytový dům.

Každý zákazník potřebuje osobní a individuální přístup, stejně tak i jeho dům nebo samotná instalace. A proto jsme tu my. Našim zákazníkům, kteří vědí, co chtějí, nabízíme vždy něco navíc. Za dobu téměř deseti let máme za sebou řadu zajímavých a úspěšných projektů. Našim zákazníkům ročně generujeme úspory na vytápění a ohřevu teplé vody v řádech desítek milionů korun.

Servis a údržba tepelných zdrojů

Prostřednictvím naší dceřiné společnosti ProSun – Service s.r.o. zajišťujeme pro naše zákazníky servis a údržbu plynových kotelen a solárních systémů. To vše formou běžného ročního servisu, nebo pravidelné měsíční servisní služby „ProSun Komplet Servis 24/7″.

Na základě servisní smlouvy provádíme veškerý servis a pravidelnou údržbu systému – tak aby zařízení vždy pracovalo v nejvyšším stupni účinnosti, hospodárně, a tedy s minimální spotřebou energie.

Zpracování projektové dokumentace a poradenství

Vypracujeme projektovou dokumentaci nutnou k výstavbě vlastního zdroje tepla – ať už se jedná o projekt domovní plynové kotelny, solárního systému pro ohřev teplé vody, tepelného čerpadla, nebo regulace vytápění.

V případě potřeby zajistíme veškeré dokumenty spojené s energetikou projektu – jako jsou například Energetický posudek nebo rozptylová studie.

Projektovou dokumentaci projednáme ve stavebním řízení a zajistíme veškerou komunikaci se stávajícím dodavatelem tepla a teplé vody.

Spočítejte si sami, zda se Vám změna zdroje vyplatí.

Úvodní foto: Referenční instalace – plynová kondenzační kotelny pro bytový dům (Jeseník)


Mohlo by vás zajímat

Co je dobré mít ještě ve stanovách?

Co je dobré mít ještě ve stanovách?

Ve článku „Co musí obsahovat stanovy SVJ a jak je změnit“ jsme se zabývali zákonnými náležitostmi, které musí obsahovat každé stanovy podle §1200 odst. 2 občanského zákoníku. Protože jsou stanovy základním dokumentem SVJ a slouží k úpravě mnohdy složitých vztahů, je žádoucí, aby řešily i další záležitosti.