Představujeme ZZGROUP.cz

Tým odborníků v mnoha oblastech speciální ochranné deratizace, dezinfekce a dezinsekce s celorepublikovou působností zzgroup.cz

Představujeme ZZGROUP.cz

Jsme specializovanou společností sdružující tým odborníků v mnoha oblastech speciální ochranné deratizace, dezinfekce a dezinsekce s celorepublikovou působností www.zzgroup.cz

Naši odbornost dokládá členství ve Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace České republiky a členství v evropské asociaci sdružení DDD Confederation of European Pest Control Association (CEPA) se sídlem v Bruselu. A především Vy, naši spokojení zákazníci.

Jak Vám můžeme pomoct?

  1. Zajistíme Vaši komplexní ochranu před hlodavci, lezoucím i létajícím hmyzem a holuby. Vyřešíme plísně i zápach. Součástí je profesionální monitoring a preventivní zásahy. Tím ochráníme Vaše zdraví a ušetříme náklady. To vše dlouhodobě ve vysoké kvalitě.

  2. Zbavíme Vás hlodavců, potkanů a myší, v celém objektu a zajistíme prevenci. Více informací naleznete ZDE.

  3. Vyhubíme a zklikvidujeme nepříjemný hmyz jako např. vosy, sršně, mravence, štěnice, šváby atd. Více informací k hubení štěnic naleznete ZDE.

  4. Zajistíme vyklízení prostor a to i kontaminovaných holuby, hlodavci nebo po nepřizpůsobivém nájemníkovi. Tyto prostory dezinfikujeme a zbavíme zápachu.

  5. Přizpůsobíme se Vašim potřebám a vysvětlíme všechny detaily ochranného i preventivního zásahu.

  6. A to vše rychle, diskrétně a za použití nejefektivnějších a bezpečných prostředků.

Naše komplexní ochrana Vám ušetří nemalé náklady způsobené škůdci a zajistí splnění všech legislativních požadavků. Především povinnosti vyplývající ze zákona o ochraně veřejného zdraví.


Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro SVJ

Právní poradna pro SVJ

Věděli jste, že statutární orgán společenství vlastníků (výbor/předseda) při výkonu správy domu ručí celým svým majetkem? Za každé rozhodnutí nesete rovněž plnou právní odpovědnost!

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.