Představujeme ZZGROUP.cz

Tým odborníků v mnoha oblastech speciální ochranné deratizace, dezinfekce a dezinsekce s celorepublikovou působností zzgroup.cz

Představujeme ZZGROUP.cz

Jsme specializovanou společností sdružující tým odborníků v mnoha oblastech speciální ochranné deratizace, dezinfekce a dezinsekce s celorepublikovou působností www.zzgroup.cz

Naši odbornost dokládá členství ve Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace České republiky a členství v evropské asociaci sdružení DDD Confederation of European Pest Control Association (CEPA) se sídlem v Bruselu. A především Vy, naši spokojení zákazníci.

Jak Vám můžeme pomoct?

  1. Zajistíme Vaši komplexní ochranu před hlodavci, lezoucím i létajícím hmyzem a holuby. Vyřešíme plísně i zápach. Součástí je profesionální monitoring a preventivní zásahy. Tím ochráníme Vaše zdraví a ušetříme náklady. To vše dlouhodobě ve vysoké kvalitě.

  2. Zbavíme Vás hlodavců, potkanů a myší, v celém objektu a zajistíme prevenci. Více informací naleznete ZDE.

  3. Vyhubíme a zklikvidujeme nepříjemný hmyz jako např. vosy, sršně, mravence, štěnice, šváby atd. Více informací k hubení štěnic naleznete ZDE.

  4. Zajistíme vyklízení prostor a to i kontaminovaných holuby, hlodavci nebo po nepřizpůsobivém nájemníkovi. Tyto prostory dezinfikujeme a zbavíme zápachu.

  5. Přizpůsobíme se Vašim potřebám a vysvětlíme všechny detaily ochranného i preventivního zásahu.

  6. A to vše rychle, diskrétně a za použití nejefektivnějších a bezpečných prostředků.

Naše komplexní ochrana Vám ušetří nemalé náklady způsobené škůdci a zajistí splnění všech legislativních požadavků. Především povinnosti vyplývající ze zákona o ochraně veřejného zdraví.


Mohlo by vás zajímat