První „Sousedské setkání“ uživatelů portálu Sousedé.cz s odborníky na problematiku SVJ/BD se blíží – setkáme se již 6. 4. 2017 v Praze

V lednu uběhl již rok od okamžiku, kdy jsme vám představili portál www.sousede.cz v novém kabátu. Počet registrovaných uživatelů se od té doby více než zdvojnásobil a dosahuje téměř 45 tisíc. Počet SVJ a BD, které služby portálu používají, přesáhl hranici dvou tisíc.

První „Sousedské setkání“ uživatelů portálu Sousedé.cz s odborníky na problematiku SVJ/BD se blíží – setkáme se již 6. 4. 2017 v Praze

Pro naše věrné uživatele jsme se rozhodli uspořádat historicky první „Sousedské setkání“, které se uskuteční již 6. 4. 2017 v Praze.

Účastníci setkání budou mít jedinečnou příležitost seznámit se s novinkami z legislativy bydlení a možnost ZDARMA se poradit s odborníky na problematiku SVJ/BD.

S novinkami v rozúčtování nákladů na teplo a vodu vás seznámí Daniel Nový z firmy Ista Česká republika, na jakýkoliv právní problém se můžete zeptat JUDr. Ondřeje Preusse z portálu DostupnyAdvokat.cz, s technickou stránkou domu vám poradí Ing. Vít Řezáč či Ing. Tomáš Zíma ze společnosti Nemoinspekt s.r.o., a s tak trochu jiným způsobem financování oprav domu vás seznámí Ing. Michaela Kořenková z ČSOB, a. s.

Dozvíte se spoustu novinek, které pro vás tým www.sousede.cz chystá v roce 2017. Jmenujme například partnerský program, bezplatné členství ve VIP klubu, poradenství a v neposlední řadě i realitní část webu, kde se při výběru nemovitosti můžete nechat inspirovat i zkušenostmi lidí, kteří již ve vámi vybrané lokalitě bydlí.

Kdy se setkáme? Ve čtvrtek 6. 4. 2017 od 17.00 do 20.00 hod.

Kde to bude? U Průhonu 24, Praha 7, Holešovice (budova ČSOB)

Dopravní spojení: Tramvají linek 6, 12, 17 do zastávky U Průhonu

Registrujte se e-mailem na domovnik@sousede.cz, počet míst je omezen kapacitou sálu na 70 účastníků. Připravili jsme pro vás i malé občerstvení.

Na setkání s vámi se těší tým


Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro SVJ

Právní poradna pro SVJ

Věděli jste, že statutární orgán společenství vlastníků (výbor/předseda) při výkonu správy domu ručí celým svým majetkem? Za každé rozhodnutí nesete rovněž plnou právní odpovědnost!

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.