Stanete se naším redaktorem nebo redaktorkou?

U Sousedů máme dvě hlavní redaktorky – Janu a Danu. Píšou články do magazínu, připravují newslettery a mailingy, dávají posty na Facebook a odpovídají uživatelům na komentáře. A kromě toho se chystají na životní změny. Janě se brzy narodí miminko. Dana pojede studovat do Paříže. A proto do redakce hledáme nové posily.

Stanete se naším redaktorem nebo redaktorkou?

Jak ideální redaktor/ka pro Sousedé.cz vypadá?

Má pozitivní náhled na život. Účastní se sousedského života a ví, o čem sousedské vztahy jsou. Bydlí v paneláku nebo bytovce, kde se potkává se se zkratkami typu SVJ nebo BD a pojmy jako výbor, předseda nebo shromáždění. Kamarádí se s počítačem a na Internetu se občas podívá na Facebook, Sousedé.cz nebo jiné zajímavé weby, které se zabývají komunitami, sousedstvím, bydlením a realitami. Píše výborně česky. A hlavně píše rád/a.

Co činnost v redakci Sousedé.cz obnáší?

Je to práce buď pro jednoho na full-time, nebo pro dva, kteří si práci rozdělí. Redaktor/ka vymýšlí a spravuje redakční plán – hledá a vymýšlí témata článků, o kterých bude psát. Píše čtyři články do magazínu týdně. A vybírá k nim hezké ilustrační obrázky. Vymýšlí vtipné náměty pro náš komiks. Koriguje články, které napíšou kolegové, a PR články obchodních partnerů. Publikuje články na web magazínu. Čte si komentáře čtenářů a odpovídá na ně. Propaguje články a dává odkazy na zajímavé odkazy na Facebook, kde i zodpovídá dotazy uživatelů. Píše newslettery Mezi námi sousedy (jednou za 14 dní) a informační texty, které se zobrazují na ostatních webech. Sedí s námi v kanceláři na Jindřišské v centru Prahy nebo pracuje z domova.

Je to práce pro Vás?

Koukněte na magazin.sousede.cz a ozvěte se mi prosím na e-mail .

Martin Pösinger, jednatel SousedeCZ s.r.o.


Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro SVJ

Právní poradna pro SVJ

Věděli jste, že statutární orgán společenství vlastníků (výbor/předseda) při výkonu správy domu ručí celým svým majetkem? Za každé rozhodnutí nesete rovněž plnou právní odpovědnost!

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.