Stevia...to je přírodní nekalorické sladidlo

Při hubnutí vám již nemusí chybět cukr...přidejte si na chuti do života do pokrmu Stevii a zvýšíte si tak i degustační zážitek, stejně tak jen pro potěšení chuťových buněk! Stevia přírodní sladidlo vás opravdu překvapí svou chutí!

Stevia...to je přírodní nekalorické sladidlo

Tato teplomilná rostlinka Stevia (stevia rebaudiana) známá též jako sladká tráva či medový list obsahuje sladké glykosidové molekuly, především rebaudiosid - nejsladší část stevie. Glykosidy jsou obsaženy běžně v rostlinách, ale ve stevii jsou jedinečné pro jejich neuvěřitelnou sladkost a to všechno bez jediné kalorie.

Stevia nezpůsobuje výkyvy hladiny cukru v krvi, což zabezpečuje vhodnost používání pro diabetiky. Použítí stevie je nekonečné, můžete ji přidat do jídla i do nápojů...kávy, čaje, jogurtu, koktejlů, krémů, salátů apod. Ze sypké Stevie dokonce uvaříte či upečete lahodný pokrm. Stevia pomáhá eliminovat cukry ze stravy a úplně nahrazuje používání umělých sladidel. Kvalitní přírodní sladidla ze Stevie zakoupíte v internetovém obchodě KariKari.cz.


Mohlo by vás zajímat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Na pražském trhu s novými byty zaznamenaly developerské společnosti v posledním loňském čtvrtletí doslova explozi poptávky. Celkem se jim podařilo prodat na 2050 jednotek, což je nejvíc za posledních deset let. Díky tomu dohnaly ztráty v prodejích z druhého kvartálu a celkově rok zakončily na počtu 5800 prodaných nových bytů.