Stevia...to je přírodní nekalorické sladidlo

Při hubnutí vám již nemusí chybět cukr...přidejte si na chuti do života do pokrmu Stevii a zvýšíte si tak i degustační zážitek, stejně tak jen pro potěšení chuťových buněk! Stevia přírodní sladidlo vás opravdu překvapí svou chutí!

Stevia...to je přírodní nekalorické sladidlo

Tato teplomilná rostlinka Stevia (stevia rebaudiana) známá též jako sladká tráva či medový list obsahuje sladké glykosidové molekuly, především rebaudiosid - nejsladší část stevie. Glykosidy jsou obsaženy běžně v rostlinách, ale ve stevii jsou jedinečné pro jejich neuvěřitelnou sladkost a to všechno bez jediné kalorie.

Stevia nezpůsobuje výkyvy hladiny cukru v krvi, což zabezpečuje vhodnost používání pro diabetiky. Použítí stevie je nekonečné, můžete ji přidat do jídla i do nápojů...kávy, čaje, jogurtu, koktejlů, krémů, salátů apod. Ze sypké Stevie dokonce uvaříte či upečete lahodný pokrm. Stevia pomáhá eliminovat cukry ze stravy a úplně nahrazuje používání umělých sladidel. Kvalitní přírodní sladidla ze Stevie zakoupíte v internetovém obchodě KariKari.cz.


Mohlo by vás zajímat

Hotely v době koronavirové

Hotely v době koronavirové

Dva aktuální problémy realitního byznysu v Česku – nedostatek bytů na trhu a hotely na odpis – našly společné řešení. Ubytovací zařízení zející kvůli pandemii prázdnotou totiž nejenom dočasně fungují na pronájem, ale některá se na byty vyloženě mění.

Jak vypovědět nájem bytu? Výpovědní lhůta a povinnosti nájemce v kostce

Jak vypovědět nájem bytu? Výpovědní lhůta a povinnosti nájemce v kostce

Snad každý, kdo někdy pronajímal byt, řešil problémy s nespolehlivými nájemci, kteří opakovaně neplatili nájemné, byt trvale poškozovali, nebo v něm často přebývá více osob, než je ve skutečnosti pronajímateli oznámeno. Proto Vám v tomto článku přinášíme možnosti, jakými způsoby lze vypovědět smlouvu o nájmu bytu.

Družstevní byty jako investice

Družstevní byty jako investice

Ještě donedávna se zdálo, že družstevní byty budou brzo minulostí. Jenže v poslední době výstavba nemovitostí tohoto typu znovu ožívá. Stále více lidí v souvislosti s dopady krize nedosáhne na vysokou hypotéku. Družstevní byty tak mohou být pro ně vhodnou alternativou, jak vyřešit bydlení.