Už jste si stáhli sousedskou apku?

Mobilní aplikace sousedé.cz kdykoliv po ruce!

Už jste si stáhli sousedskou apku?

Mobilní sousedé.cz kdykoliv po ruce!

V dnešní době je mobil naprostou samozřejmostí každodenního života. Výraz mobilní apka navíc znají a používají už i děti. Někdo nedá mobil z ruky ani v ložnici, jiný sice mobil používá, ale netráví na něm většinu svého času, a ostatní jsou spíš zastánci života naživo, než přes mobil a sociální sítě.

Mobilní apka sousedé.cz spojuje všechny

Ať už patříte do kterékoliv z výše uvedených skupin mobilních uživatelů, apku od sousedé.cz využijete všichni a moc rádi. Usnadní vám komunikaci se sousedy, nájemníky, předsedy, dodavateli, spolužáky, spoluhráči, atd.

Okamžité notifikace v mobilu vám ulehčí život. Ihned se dozvíte, když třeba někde v domě nefunguje výtah/světlo, neteče voda, odpadl trénink, hlasuje se o dalším setkání...

Stáhněte si ZDARMA mobilní apku sousedé.cz a dejte nám vědět, jak se vám líbí :)

Jak stáhnout mobilní apku?

Mobilní apku stáhnete na následujících odkazech:

Mějte vaše SVJ/dům/byt/skupinu s veškerými funkcemi stále pod kontrolou.

Tým sousedé.cz


Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro SVJ

Právní poradna pro SVJ

Věděli jste, že statutární orgán společenství vlastníků (výbor/předseda) při výkonu správy domu ručí celým svým majetkem? Za každé rozhodnutí nesete rovněž plnou právní odpovědnost!

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.