aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

20 % sleva pro všechny členy do konce roku 2018

20 % sleva pro všechny členy do konce roku 2018

Pořiďte u EG-LINE do konce roku 2018 zabezpečení (klíčové/čipové) vašeho bytového domu/objektu jako SVJ/BD anebo jako vlastník bytové jednotky (například bezpečnostní dveře, vložku, kování) a získejte, jako registrovaný uživatel portálu Sousedé.cz, slevu 20 % z pořizovací ceny zboží.

Pošlete nezávaznou poptávku nebo dotaz

Pro odeslání formuláře je třeba se na Sousedé.cz.
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Zpráva *
Způsob
kontaktu *
Čas kontaktu

Informace o partnerovi

EG-LINE, a.s.
AKCE

EG-LINE, a.s.

Společnost EG-LINE, a.s. působí na trhu v oblasti bezpečnostních mechanických a mechanotronických zábranných prostředků více jak 25 let. Specializuje se především na dodávky centrálních uzamykacích mechanických i elektronických systémů pro bytové domy a další objekty, po celé ČR, s cílem nabízet TOP produkt za příjemnou cenu.

Nabízíme komplexní služby poradenství, projektování, realizace, i pozáruční servis. Naši technici pracují NON STOP 24 hod, 7 dní v týdnu. Máme sublicenční partnery po celé ČR, kteří zajistí kompletní realizaci zakázky v místě vašeho bydliště. Ať už se jedná o byt, dům či kancelářskou budovu, systém funguje na principu potřeby pouze jednoho klíče, kterým se dá otevřít více zámkových vložek. Nejste omezeni ani v případě visacího zámku nebo zámku na popelnici (ochrana před nepořádkem od bezdomovců). Novinkou jsou mechanotronické systémy pracující se zakódovanými čipy KABA pro zabezpečení hlavních vchodů bytových domů. Systémy lze napojit na stávající komunikační systém (zvonky) a není třeba dalších nákladů na externí napájení a tím i rozvody. Celek pak sníží pořizovací náklady na zabezpečení vstupů s využitím nejmodernějších technologií s komfortní obsluhou pro rezidenty.

Detail partnera

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality