aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Úklid společných prostor Vašeho domu

platí do 31.12.2019

Úklid společných prostor Vašeho domu

Chcete mít kvalitní úklid ve Vašem domě a už nikdy nemuset měnit úklidovou firmu?

Rádi Vás zbavíme starostí ohledně úklidu společných prostor ve Vašem domě. Andulka se o úklid postará a Vy můžete svůj volný čas věnovat tomu, na čem Vám skutečně záleží.

Až když Vy jste spokojení, teprve pak jsme spokojení i my v Andulce. Na základě Vaší zpětné vazby neustále pracujeme na efektivním vylepšení našich služeb tak, aby pro Vás byly co nejlepší.

Proč svěřit pravidelný úklid Vašeho domu Andulce?

> Jsme platforma
zajišťující úklid společných prostor. Děláme jednu věc, díky čemuž se na ni můžeme 100% soustředit a dělat ji pořádně a efektivně.

> Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci s našimi klienty i partnery na úklid. Staráme se o více než 1.820 domů v ČR a na Slovensku.

> Garantujeme Vám kvalitní službu za jednu z nejnižších cen na trhu a nebudete-li s úklidem spokojeni, nezaplatíte ani korunu díky našemu systému garance.

Ještě váháte, zda Andulku vyzkoušet?

Budete-li mít zájem, rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku přesně podle Vašich potřeb. A při potvrzení objednávky do konce října 2019 od nás dostanete Generální úklid zdarma.

www.naseandulka.cz

Pošlete nezávaznou poptávku nebo dotaz

Pro odeslání formuláře je třeba se na Sousedé.cz.
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Zpráva *
Způsob
kontaktu *
Čas kontaktu

Informace o partnerovi

Andulka - úklid společných prostor
AKCE

Andulka - úklid společných prostor

Andulka Vás ráda zbaví starostí ohledně úklidu společných prostor ve Vašem domě. Vy tak můžete věnovat svůj volný čas tomu, na čem Vám skutečně záleží. Jsme platforma zajišťující výhradně úklid společných prostor. Děláme jednu věc, díky čemuž se na ni můžeme 100% soustředit a dělat ji pořádně a efektivně.

Právě proto Vám garantujeme kvalitní službu za jednu z nejnižších cen na trhu a nebudete-li s úklidem spokojeni, nezaplatíte ani korunu díky našemu systému garance. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci s našimi klienty i partnery na úklid. Staráme se o více než 1 750 domů v ČR a na Slovensku.

Pro naše klienty poskytujeme špičkový zákaznický servis a rychlou a aktivní komunikaci. Neustále ověřujeme úroveň a spokojenost s našimi službami. Věříme totiž, že právě díky zpětné vazbě od zákazníka a správné zákaznické podpoře můžeme zlepšovat celou společnost a služby. Neustále pracujeme na efektivním vylepšení našich služeb tak, aby pro Vás byly co nejlepší.

Až když Vy jste spokojení, teprve pak jsme spokojeni i my v Andulce.

Detail partnera

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality