Ekologická drogerie

Zelený úklid s úctou k přírodě i svému zdraví!

Ekologická drogerie

O ekologické drogerii se dá široce hovořit. Pro někoho patří používání ekologické drogerie k jeho životnímu stylu, které zahrnuje šetrné zacházení s přírodou, pro někoho je to nezbytná součást domácnosti ze zdravotních důvodů. Podíváme-li se na toto téma blíže, možná se vám naskytnou nové, nepoznané obzory a zjistíte, že vás ekologická drogerie osloví natolik, že se některý z výrobků zabydlí i ve vašem domově.

Tato ekologická drogerie je vhodná zejména pro domácnosti s malými dětmi, pro alergiky a pro lidi s kožními problémy - vyrážka,ekzém, dermatitida, lupenka neboli psoriáza, kožní alergie apod. Ekologická drogerie není testována na zvířatech a je zabalená do materiálů s vysokou recyklovatelností. V nabídce ekologické drogerie online si vybere každý, nabízíme vám čisticí prostředky na toalety a bidet, prací prášky, prací gely, aviváž, ekologické výrobky na mytí nádobí, apod.

Ekologickou drogerii zakoupíte exkluzivně v internetovém obchodě KariKari.cz.


Mohlo by vás zajímat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.