Ekologická drogerie

Zelený úklid s úctou k přírodě i svému zdraví!

Ekologická drogerie

O ekologické drogerii se dá široce hovořit. Pro někoho patří používání ekologické drogerie k jeho životnímu stylu, které zahrnuje šetrné zacházení s přírodou, pro někoho je to nezbytná součást domácnosti ze zdravotních důvodů. Podíváme-li se na toto téma blíže, možná se vám naskytnou nové, nepoznané obzory a zjistíte, že vás ekologická drogerie osloví natolik, že se některý z výrobků zabydlí i ve vašem domově.

Tato ekologická drogerie je vhodná zejména pro domácnosti s malými dětmi, pro alergiky a pro lidi s kožními problémy - vyrážka,ekzém, dermatitida, lupenka neboli psoriáza, kožní alergie apod. Ekologická drogerie není testována na zvířatech a je zabalená do materiálů s vysokou recyklovatelností. V nabídce ekologické drogerie online si vybere každý, nabízíme vám čisticí prostředky na toalety a bidet, prací prášky, prací gely, aviváž, ekologické výrobky na mytí nádobí, apod.

Ekologickou drogerii zakoupíte exkluzivně v internetovém obchodě KariKari.cz.


Mohlo by vás zajímat

Hotely v době koronavirové

Hotely v době koronavirové

Dva aktuální problémy realitního byznysu v Česku – nedostatek bytů na trhu a hotely na odpis – našly společné řešení. Ubytovací zařízení zející kvůli pandemii prázdnotou totiž nejenom dočasně fungují na pronájem, ale některá se na byty vyloženě mění.

Jak vypovědět nájem bytu? Výpovědní lhůta a povinnosti nájemce v kostce

Jak vypovědět nájem bytu? Výpovědní lhůta a povinnosti nájemce v kostce

Snad každý, kdo někdy pronajímal byt, řešil problémy s nespolehlivými nájemci, kteří opakovaně neplatili nájemné, byt trvale poškozovali, nebo v něm často přebývá více osob, než je ve skutečnosti pronajímateli oznámeno. Proto Vám v tomto článku přinášíme možnosti, jakými způsoby lze vypovědět smlouvu o nájmu bytu.