Ekologická drogerie

Zelený úklid s úctou k přírodě i svému zdraví!

Ekologická drogerie

O ekologické drogerii se dá široce hovořit. Pro někoho patří používání ekologické drogerie k jeho životnímu stylu, které zahrnuje šetrné zacházení s přírodou, pro někoho je to nezbytná součást domácnosti ze zdravotních důvodů. Podíváme-li se na toto téma blíže, možná se vám naskytnou nové, nepoznané obzory a zjistíte, že vás ekologická drogerie osloví natolik, že se některý z výrobků zabydlí i ve vašem domově.

Tato ekologická drogerie je vhodná zejména pro domácnosti s malými dětmi, pro alergiky a pro lidi s kožními problémy - vyrážka,ekzém, dermatitida, lupenka neboli psoriáza, kožní alergie apod. Ekologická drogerie není testována na zvířatech a je zabalená do materiálů s vysokou recyklovatelností. V nabídce ekologické drogerie online si vybere každý, nabízíme vám čisticí prostředky na toalety a bidet, prací prášky, prací gely, aviváž, ekologické výrobky na mytí nádobí, apod.

Ekologickou drogerii zakoupíte exkluzivně v internetovém obchodě KariKari.cz.


Mohlo by vás zajímat

Praktické tipy na rekonstrukci kuchyně

Praktické tipy na rekonstrukci kuchyně

Kuchyně je srdcem každého domova. Je to místo, kde se rodina setkává u jednoho stolu, kde se vaří a sdílí společné okamžiky. Proto není divu, že rekonstrukce kuchyně je jedním z nejoblíbenějších projektů, jak povýšit interiér na další úroveň. Ale jak na to? V tomto článku se podíváme na praktické tipy a nápady, které pomohou proměnit kuchyni v místo, které vás bude inspirativně doprovázet společnými momenty s vašimi nejbližšími.

Apostille a superlegalizace: Klíčové procesy pro mezinárodní kupce nemovitostí

Apostille a superlegalizace: Klíčové procesy pro mezinárodní kupce nemovitostí

Pokud plánujete nákup nemovitosti v zahraničí, čeká vás podobně jako v případě pořízení nemovitosti u nás proces složený z několika kroků. U koupě domu či bytu v zahraničí musíte ale navíc počítat s překladem a ověřením pravosti důležitých listin, přičemž může být potřebný soudní překlad, apostila nebo superlegalizace. Co si pod těmito pojmy představit?