JAK SE STAVÍ SEN

Velice populární stavební a designová show Jak se staví sen, je show pro všechny, kteří se zajímají o nové trendy v bydlení a design.

JAK SE STAVÍ SEN

Jak se staví sen radí jak nejefektivněji předělat, přestavět svůj byt, dům či jen oblíbený pokoj. Chcete proměnu? Přihlaste se do této show, kdy takzvaný „deco“ tým těm šťastným vybraným zájemcům promění bydlení podle jejich přání. Deco tým, pod vedením designéry Zuzanou Strouhalovou a Radovanem Mačákem, je plný lidí, kteří své práci rozumí a nejen že přestavby jsou designově nadčasové a velice moderní, ale také dokonalé. A takové, že ušetří našim soutěžícím místo v bytě, zdokonalují osvětlení a vyřeší zásadní problémy v bytě tak, aby byl nejlépe obyvatelný a příjemný pro své obyvatelé, komplexně vyhoval moderním trendům i svým majitelům. Pořad Jak se staví sen soutěžícím přeměnu bytu udělají zadarmo, ale na konci pořadu vždy spočítají, kolik a co stálo a jak by měli pokračovat v rekonstrukci dalších pokojů v bytě a deco tým soutěžícím navrhne zbytek změn tak, aby byl celý byt vybaven a přeměněn komplexně. Dalšími designéři soutěže s mnohaletými zkušenostmi jsou: Lukáš Lédl a Petr Porta, Michaela Porcházková, Ladislav Bivoj Kožíšek, Ing. Dagmar Frulová, Ing. Arch. Ivana Ludvíková, Karolína&Petr, Kamila Douděrová, Ladislav Rendl, Marek Poddaný, Ondřej Borovec MgA., Simona Fritz, Ing. Jaroslav Richter, Zdeněk Němec, David Machač, Anna Lacová, Ing. Zuzana Jančušková, Tomáš Marx či Ing. Arch. Jan Ranný.

Pořadem Jak se staví sen a který na obrazovkách TV Prima family objevil nyní s novou řadou, uvádí moderátor Pavel Cejnar, který celo show uvádí tak, jak je mu vlastní, lehce střeštěně, ale velice vtipně. Reality show Jak se staví sen se začala vysílat již v roce 2007 a v současnosti tedy běží již sedmá série. V roce 2009 se pořad zaměřil trošičku jiným směrem a vznikla reality show Jak se staví dům, kde bylo cílem tří párů postavit hrubou stavbu domu, v co nejkratším čase.


Mohlo by vás zajímat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Na pražském trhu s novými byty zaznamenaly developerské společnosti v posledním loňském čtvrtletí doslova explozi poptávky. Celkem se jim podařilo prodat na 2050 jednotek, což je nejvíc za posledních deset let. Díky tomu dohnaly ztráty v prodejích z druhého kvartálu a celkově rok zakončily na počtu 5800 prodaných nových bytů.