Pozvánka k poradně - Jak fotit ještě lépe? Ptejte se Honzy Rybáře, vítěze Czech Press Photo.

Od 30.8. do 10.9. máte šanci se zeptat na cokoliv ohledně fotografování. Odpovídat vám bude profesionální fotograf, vítěz Czech Press Photo, Honza Rybář.

Pozvánka k poradně - Jak fotit ještě lépe? Ptejte se Honzy Rybáře, vítěze Czech Press Photo.

Poradna se otevře 30.8., ale již teď můžete přidávat své dotazy, na které bude odpovídat fotograf, novinář a spisovatel Honza Rybář, vítěz nejprestižnější české fotografické soutěže Czech Press Photo. Ptát se můžete na cokoliv – na různé záludnosti vašich fotoaparátů, na nejlepší postupy při pořizování různých snímků, na tipy a triky profesionálů, které vám a vašim fotoaparátům otevřou cestu k dokonalým fotkám.

Poradnu naleznete kliknutím na tento link, anebo pod zelenou záložkou PORADNY.

Pozor, právě nyní se můžete zúčastnit jeho unikátních kurzů fotografování pořádaných našim partnerským webem Turistika.cz, podrobnosti najdete na Kurzy fotografování Honzy Rybáře.

Navíc až do 9. Září můžete soutěžit o účast na jednom z těchto kurzů! Podrobnosti viz Soutěž o fotokurz s Janem Rybářem.


Mohlo by vás zajímat

Hotely v době koronavirové

Hotely v době koronavirové

Dva aktuální problémy realitního byznysu v Česku – nedostatek bytů na trhu a hotely na odpis – našly společné řešení. Ubytovací zařízení zející kvůli pandemii prázdnotou totiž nejenom dočasně fungují na pronájem, ale některá se na byty vyloženě mění.

Jak vypovědět nájem bytu? Výpovědní lhůta a povinnosti nájemce v kostce

Jak vypovědět nájem bytu? Výpovědní lhůta a povinnosti nájemce v kostce

Snad každý, kdo někdy pronajímal byt, řešil problémy s nespolehlivými nájemci, kteří opakovaně neplatili nájemné, byt trvale poškozovali, nebo v něm často přebývá více osob, než je ve skutečnosti pronajímateli oznámeno. Proto Vám v tomto článku přinášíme možnosti, jakými způsoby lze vypovědět smlouvu o nájmu bytu.