Pozvánka k poradně - Jak fotit ještě lépe? Ptejte se Honzy Rybáře, vítěze Czech Press Photo.

Od 30.8. do 10.9. máte šanci se zeptat na cokoliv ohledně fotografování. Odpovídat vám bude profesionální fotograf, vítěz Czech Press Photo, Honza Rybář.

Pozvánka k poradně - Jak fotit ještě lépe? Ptejte se Honzy Rybáře, vítěze Czech Press Photo.

Poradna se otevře 30.8., ale již teď můžete přidávat své dotazy, na které bude odpovídat fotograf, novinář a spisovatel Honza Rybář, vítěz nejprestižnější české fotografické soutěže Czech Press Photo. Ptát se můžete na cokoliv – na různé záludnosti vašich fotoaparátů, na nejlepší postupy při pořizování různých snímků, na tipy a triky profesionálů, které vám a vašim fotoaparátům otevřou cestu k dokonalým fotkám.

Poradnu naleznete kliknutím na tento link, anebo pod zelenou záložkou PORADNY.

Pozor, právě nyní se můžete zúčastnit jeho unikátních kurzů fotografování pořádaných našim partnerským webem Turistika.cz, podrobnosti najdete na Kurzy fotografování Honzy Rybáře.

Navíc až do 9. Září můžete soutěžit o účast na jednom z těchto kurzů! Podrobnosti viz Soutěž o fotokurz s Janem Rybářem.


Mohlo by vás zajímat

Praktické tipy na rekonstrukci kuchyně

Praktické tipy na rekonstrukci kuchyně

Kuchyně je srdcem každého domova. Je to místo, kde se rodina setkává u jednoho stolu, kde se vaří a sdílí společné okamžiky. Proto není divu, že rekonstrukce kuchyně je jedním z nejoblíbenějších projektů, jak povýšit interiér na další úroveň. Ale jak na to? V tomto článku se podíváme na praktické tipy a nápady, které pomohou proměnit kuchyni v místo, které vás bude inspirativně doprovázet společnými momenty s vašimi nejbližšími.

Apostille a superlegalizace: Klíčové procesy pro mezinárodní kupce nemovitostí

Apostille a superlegalizace: Klíčové procesy pro mezinárodní kupce nemovitostí

Pokud plánujete nákup nemovitosti v zahraničí, čeká vás podobně jako v případě pořízení nemovitosti u nás proces složený z několika kroků. U koupě domu či bytu v zahraničí musíte ale navíc počítat s překladem a ověřením pravosti důležitých listin, přičemž může být potřebný soudní překlad, apostila nebo superlegalizace. Co si pod těmito pojmy představit?