Pozvánka k poradně - Jak fotit ještě lépe? Ptejte se Honzy Rybáře, vítěze Czech Press Photo.

Od 30.8. do 10.9. máte šanci se zeptat na cokoliv ohledně fotografování. Odpovídat vám bude profesionální fotograf, vítěz Czech Press Photo, Honza Rybář.

Pozvánka k poradně - Jak fotit ještě lépe? Ptejte se Honzy Rybáře, vítěze Czech Press Photo.

Poradna se otevře 30.8., ale již teď můžete přidávat své dotazy, na které bude odpovídat fotograf, novinář a spisovatel Honza Rybář, vítěz nejprestižnější české fotografické soutěže Czech Press Photo. Ptát se můžete na cokoliv – na různé záludnosti vašich fotoaparátů, na nejlepší postupy při pořizování různých snímků, na tipy a triky profesionálů, které vám a vašim fotoaparátům otevřou cestu k dokonalým fotkám.

Poradnu naleznete kliknutím na tento link, anebo pod zelenou záložkou PORADNY.

Pozor, právě nyní se můžete zúčastnit jeho unikátních kurzů fotografování pořádaných našim partnerským webem Turistika.cz, podrobnosti najdete na Kurzy fotografování Honzy Rybáře.

Navíc až do 9. Září můžete soutěžit o účast na jednom z těchto kurzů! Podrobnosti viz Soutěž o fotokurz s Janem Rybářem.


Mohlo by vás zajímat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.