Pozvánka na 2. ROČNÍK VODÍKOVÉ KONFERENCE H2 HEATING

Tématem letošního ročníku je: VODÍK JAKO ŘEŠENÍ PRO SOBĚSTAČNOST A UDRŽITELNOST V OBLASTI ENERGETIKY BUDOV.

Pozvánka na 2. ROČNÍK VODÍKOVÉ KONFERENCE H2 HEATING

Vážení čtenáři,

po velmi úspěšném 1. ročníku konference H2 heating 2023 našeho partnera APOKS - Komínové asociace, máte možnost znovu získat nové poznatky ze světa příprav na přechod vytápění vodíkem. Moderní trendy a technologie sousedé.cz baví, a tak i letos budou součástí konference H2 heating 2024.

Pro osvěžení tématu si můžete poslechnout webinář z minulého ročníku, který je technologickým a ideovým úvodem do problematiky ZDE.

Cílem konference je detailně představit celý proces výroby, skladování a spotřeby vodíku pro dosažení úplné nebo částečné soběstačnosti jak jednotlivých budov (rodinných a bytových domů), tak i urbanistických celků (developerských projektů, uzavřených obytných lokalit, obcí, městských částí a podobně).

Konference se uskuteční ve čtvrtek 30.5.2024

Kde: WELLNESS HOTEL STEP (PRAHA)

Přihláška na konferenci – ZDE

Součástí bude nastínění možných variant řešení, a to jak uzavřených systémů (včetně komunitních) zcela nezávislých na centrálních zdrojích energie, tak i systémů otevřených, kde vodík může být využit jako doplňkový zdroj, záložní medium nebo ve směsi se zemním plynem. Zejména u uzavřených systémů bude kladen důraz na udržitelnost, tedy ekologičnost celého výrobního a spotřebního cyklu. Nebude opomenuta ani ekonomická stránka návrhu soustavy, a to primárně z hlediska minimalizace provozních nákladů i při omezených nákladech investičních.

Samozřejmostí budou bloky informací ze světa, a to jak v oblasti evropské a světové legislativy, tak zejména informace o probíhajících vodíkových projektech v evropské unii i mimo ní.

Program konference H2 HEATING si klade za cíl poskytnout ucelené informace nejen pro majitele stávajících objektů, ale i pro místní samosprávu, projektanty, architekty, energetické specialisty a developery stavebních projektů. Nedílným prvkem konference H2 HEATING je i navázání spolupráce, protože výzkum a vývoj ve všech zemích je většinou v počátcích a bude pokračovat dle vývoje celkové energetické situace. Proto je součástí konference i prosté setkání s odborníky v oblasti vodíku pro obecné navázání spolupráce.

BUDEME TOPIT VODÍKEM? JE VODÍK BEZPEČNÝ? MŮŽE BÝT VODÍK CESTOU K DOSAŽENÍ UDRŽITELNOSTI A SOBĚSTATEČNOSTI V ENERGETICE BUDOV?

Odpovědi nejen na tyto otázky získáte během druhého ročníku VODÍKOVÉ KONFERENCE H2 HEATING, která proběhne 30. května ve wellness hotelu STEP v pražských Vysočanech.

Cílem této konference je seznámit posluchače s procesem výroby, skladováním a spotřeby vodíku pro dosažení úplné nebo částečné soběstačnosti budov i urbanistických celků.

Konferencí vás v jednotlivých blocích provedou odborníci z oboru s patřičnou praxí a zkušenostmi.

  • Představíme vývoj vodíkových projektů v České republice i v zahraničí
  • Nastíníme možné varianty řešení a využití vodíku pro vytápění
  • Ukážeme ekonomickou stránku věci
  • A dáme slovo i zástupcům státní správy a oborových organizací

Můžete se těšit na ucelené informace, které budou přínosné nejen pro majitele a provozovatele objektů ale i pro místní samosprávu, projektanty, architekty, energetické specialisty či developery.

Více informací naleznete na www.h2heating.cz

Těšíme se na vás 30. května v Praze, a buďte H2 READY! foto Foto z loňského ročníku

______________________________________________________________________ CO VŠE MŮŽETE SE SOUSEDÉ.CZ ZÍSKAT:


Mohlo by vás zajímat

SOFTLINK - CEM BYTOVÉ DOMY

SOFTLINK - CEM BYTOVÉ DOMY

Jak plnit legislativu o dálkových odečtech pro bytový dům? Dnes i v budoucnosti? Máme pro Vás řešení!