První krok

Seriál z prostředí taneční školy.

První krok

PRVNÍ KROK

Původní třináctidílný seriál TV Nova První Krok je z prostředí taneční akademie a zavede vás do života mladých lidí, kteří prožívání klasické „mladistvé“ problémy, lásky a vše, co k tomuto věku patří a k tomu všemu se ještě snaží být dobrými tanečníky. Na taneční akademii v našem seriálu mohou diváci vidět mnoho stylů tance, od klasického baletu až po street dance i hip hop.

Taneční seriál První krok režíroval Jiří Vejdělek, který je taktéž režisérem velkých hitů, jako jsou Ženy v pokušení a Muži v naději, společně se slovenským režisérem Jánem Sebechlebským. Režisér Jiří Vejdělek do svého nového seriálu obsadil mnoho mladých a neokoukaných hereckých tváří. Jako jsou například Jan Cina, Radka Pavlovčinová, Šárka Vaculíková či Filip Cíl. Mezi známější herce v seriálu, v tomto případě i známý hlas z rádia, patří Michal Kavalčík, alias Ruda z Ostravy. A dále zde hrají Klára Issová, Pavel Kříž, Veronika Žilková, Oldřich Vlach, Oldřich Navrátil, Světlana Nálepková, Pavla Ptáčníková-Vitázková a další. Předlohou pro seriál První krok byl asi pro většinu českých diváků neznámý španělský seriál Un Paso Adelante. Seriál byl natočen již v roce 2004 a od roku 2009 se objevil na sesterské televizi TV Markíza pod názvem Prvý krok, ale na TV Nova se premiérově objevil až na jaře 2012.


Mohlo by vás zajímat

Schodolezy vám pomohou překonat bariéry

Schodolezy vám pomohou překonat bariéry

Když jsme mladí a zdraví a nastěhujeme se do krásného bytu ve třetím patře bez výtahu, nenapadne nás, že jednou může nastat situace, kdy se ocitneme v pasti, odříznuti od zbytku světa. Schody se stávají nečekaným problémem.