S NEXT REALITY získáte odhad ceny nemovitosti zdarma, aniž byste zadávali kontakt

Kdy nejvýhodněji prodat svůj byt, dům nebo pozemek? Říká se, že vhodný čas je jaro, kdy se kromě přírody probouzí také zájemci o koupi nemovitosti. Aktivní poptávající znamenají vyšší konkurenční prostředí, a to pro prodej nemovitostí znamená zrychlení. Také se říká, že ceny nemovitostí letí v (post)covidovém období nahoru a že se vyplatí počkat si na skutečně výhodnou nabídku.

S NEXT REALITY získáte odhad ceny nemovitosti zdarma, aniž byste zadávali kontakt

Pravda ale je, že současné období, kdy je cena nemovitostí na historickém maximu, již nemusí dlouho trvat. Hovoří se o možné finanční krizi a vzhledem k vysokým úrokovým sazbám a rekordním cenám energií o postupném snižování cen nemovitosti. Nejlepší čas prodat je právě teď.

Na ceně nemovitosti se podepisuje mnoho faktorů

Je jasné, že cena nemovitosti se s průběhem času mění. Podepisuje se na ní mnoho faktorů. Málokdo doopravdy ví, jaká je aktuální cena jeho nemovitosti. Kdo vám tento údaj prozradí?

Pochopitelně – odhadce. Ovšem pokud se vám za jeho služby nechce utrácet několik tisíc korun nebo pokud chcete mít přibližný odhad už za pár sekund hotový, využít můžete pomoci nového nástroje NEXT REALITY!

Elektronický nástroj, napojený na cenové mapy, naleznete na odkazu https://www.nextreality.cz/chci-prodat. Po zadání několika základních údajů o nemovitosti je Vám zobrazeno rozmezí ceny.

Výhody odhadu nemovitosti na webu NEXT REALITY

  • je vždy k dispozici! Ať už ke stránkám usedáte v rámci vaší odpolední pauzy nebo ve dvě v noci, elektronický asistent je vám vždy k službám.
  • je to rychlé! Bez zbytečných otázek. Za pár sekund.
  • je to snadné. Nemusíte kvůli tomu nikam volat, nikoho zvát k sobě domů.
  • nejsou zapotřebí žádné papíry. Nemusíte se shánět po výpisu z katastru nemovitostí ani žádných jiných dokumentech.
  • je to zdarma. Skutečně, nemusíte platit ani korunu! A to je rovněž důležité...
  • nemusíte zadávat vaše kontaktní informace. Někdy totiž ještě zdaleka nejste připraveni na to, aby vás realitní kancelář bombardovala zvídavými dotazy ohledně vaší nemovitosti. Zajímá vás jen aktuální přibližná hodnota vaší nemovitosti.

Tento údaj je vždy dobré vědět. Možná máte ve vlastnictví byt či dům, který jste zdědili nebo před lety koupili a nenašli pro něj využití. O kontaktování makléře ještě nemůže být řeč. Ale třeba vás nezávazný cenový odhad elektronického asistenta NEXT REALITY přiměje o této možnosti uvažovat.

Pokud chcete přesnější odhad, oslovte naše odborníky

To, že tato funkce na stránkách NEXT REALITY pracuje bez nutnosti zadávat kontakt, jej odlišuje od většiny podobných nástrojů. Svůj kontakt můžete zadat, pokud chcete s prodejem nemovitosti pomoci od nás. Je jisté, že odhad asistenta nebude vždy úplně přesný, protože neví, v jakém stavu je vaše nemovitost, zdali je stará, nová nebo čerstvě zrekonstruovaná. Neví, jak vypadá vaše sousedství, zdali přes váš pozemek vedou inženýrské sítě, zdali je zde potenciál k růstu hodnoty v důsledku chystané výstavby přístupové infrastruktury... To už jsou okolnosti, které nejlépe posoudí realitní makléř.

Zájemce, který s prodejem nemovitosti nehodlá otálet, může prostřednictvím nového widgetu NEXT REALITY získat hrubý odhad ceny a zároveň oslovit profesionály z NEXT REALITY. Poté už se lze lehce domluvit na dalším postupu. Když je prodej urgentní záležitostí, je možné využít formy rychlého výkupu. Peníze pak zájemce může dostat už do 48 hodin. V opačném případě se lze domluvit na klasickém zprostředkování prodeje nemovitosti přes realitní kancelář NEXT REALITY.

Nástroj na ocenění naleznete ZDE

www.nextreality.cz

Více o NEXT REALITY si přečtěte zde

Zdroj obrázku: Pixabay


Mohlo by vás zajímat

Darování nemovitosti mezi manželi

Darování nemovitosti mezi manželi

Co mám dělat, když chci manželce věnovat nemovitost, ale máme společné jmění manželů (SJM)? Dá se převod nemovitosti rozdělit mezi manžela a děti? A co když mi chtějí rodiče darovat byt tak, aby patřil jen mně? V tomto článku odpovídáme na nejčastější dotazy, které v Dostupném advokátovi řešíme při darování nemovitosti v manželství.

Vyměňte zamykací systém za nový a bezpečnější

Vyměňte zamykací systém za nový a bezpečnější

Máte ve vašem domě nainstalovaný již mnoho let starý zamykací systém? Pak je načase zamyslet se nad jeho výměnou. I když je váš současný zámkový systém nadále funkční, jeho včasná výměna je investicí do výrazného zvýšení bezpečnosti všech obyvatel domu, jejich majetku i majetku a vybavení ve společných prostorách.

Návrhy domů - jak vám zlevní bydlení

Návrhy domů - jak vám zlevní bydlení

Pěkná moderní domácnost, která vás energeticky nezruinuje – to je přání snad každého investora. Situace kolem elektřiny a plynu, nejisté výše splátek za hypoteční úvěry a zdražování neustále zvyšují nároky na hospodárný provoz budoucího obydlí. Naštěstí vám návrhy domů ve 3D pomohou najít praktická technická řešení. Také díky nim předejdete problémům, které mohou stavbu nečekaně prodražit. Proto nešetřete na plánování, ale naopak do něj investujte.