Reklama

Využijte 10% slevu na objednávku, kód SOUSEDEKNIHA

Setkání s právníkem pro SVJ – odpovědi na konkrétní dotazy. Kapacita omezena

Dostupný advokát, 9. 1. 2018

Obyvatelé bytových domů většinou ani netuší, jak často se musí předseda jejich BD nebo SVJ potýkat se zapeklitými záležitostmi ohledně smluv a různých právních problémů. Všichni ale víme, že právní služby nejsou zrovna nejlevnější. Přesto jsme pro vás našli řešení! Dostupnyadvokat.cz. Přijďte se přesvědčit osobně na Odpolední čaj s právníkem, který proběhne již 25. ledna!

Kapacita je omezena, a tak si včas zarezervujte místo na naší společné akci Odpolední čaj s právníkem, která proběhne 25. ledna v Cafe Kolíbka v Praze, Řeznická 10. Začneme v 17.00 a celé tři hodiny věnujeme vašim dotazům, na které bude JUDr. Ondřej Preuss, zakladatel Dostupnyadvokat.cz, předem připraven, a dozvíte se tak vše potřebné. Svou registraci a dotaz na právníka posílejte na náš známý e-mail – potvrzení vaší účasti a další informace vám zašleme obratem.

Co je Dostupnyadvokat.cz?

Dostupnyadvokat.cz vás za zlomek obvyklé ceny zbaví vašich problémů – získáte přístup k právníkovi kdykoli a odkudkoli. Již od 400 Kč měsíčně tu pro vás bude právník, který vám pomůže se sepsáním smluv, při řešení právních problémů, ale i v dalších právních záležitostech.

![](/upload/_public/magazine/img/pribeh-FB - zeleny.png)

„Naše nová služba Dostupný právník po celý rok je určena především pro podnikatele, živnostníky nebo společenství vlastníků jednotek a bytová družstva. Právě ti se setkávají s právními nástrahami prakticky denně. Naše právníky mají s novou službou neustále po ruce při řešení problémů nebo jenom pro konzultaci svého postupu,“ vysvětluje zakladatel služby Dostupnyadvokat.cz Ondřej Preuss.

Vybírat můžete ze tří typů variant služby. Kromě konzultací s advokátem navíc získáte vzory smluv, do kterých stačí pouze vyplnit základní údaje. Dostupnyadvokat.cz ručí za jejich bezchybnost a aktuálnost. Klient zároveň dostává slevu 15 % na další služby.

Službu může každý vyzkoušet na týden zdarma bez jakéhokoli závazku.

„Jako člen výboru mám právní odpovědnost. Možnost zkonzultovat důležité kroky s právníkem, navíc za velice příznivou cenu, kterou si v domě obhájím, mi umožní klidně spát,“ pochvaluje si službu předseda SVJ na pražské Letné Jura Bečička.