Smartphony pro lidi, smart produkty pro domácí mazlíčky!

V dnešní době se většina lidí neobejde bez smartphonu. Možná jste ale nevěděli, že smart produkty už se vyrábí i pro psy a kočky.

Smartphony pro lidi, smart produkty pro domácí mazlíčky!

V minulém článku jste se dočetli o protištěkacích obojcích a jejich využití. Dnes se zaměříme na další vychytávky pro domácí mazlíčky. V dnešní době se většina lidí neobejde bez smartphonu. Možná jste ale nevěděli, že smart produkty už se vyrábí i pro psy a kočky. Pravda, telefonovat vám zatím nebudou, ale jednou, kdo ví :) Pojďte se tedy s námi podívat, jaké smart produkty můžete svým domácím miláčkům pořídit, abyste udělali radost nejen jim, ale i sobě.

Smart dávkovače

Vezměte si třeba takového horlivého pejska, který se rád přejídá. Vy máte samozřejmě zájem o to, aby měl přiměřenou dávku krmiva a žil zdravě, jenže jak si na takové detaily má člověk dávat pozor, když starostí se za jeden jediný den nahromadí celá kupa? Smart dávkovač v podobě misky vám umožní přizpůsobit krmný plán potřebám vašeho miláčka, ať už se jedná o malého, středního nebo velkého pejska. Miska dokáže zvážit konkrétní dávku potravy nebo vody, zatímco vy všechno pohodlně zaznamenáváte prostřednictvím mobilní aplikace.

![](/upload/_public/magazine/img/psi u misek.jpg)(Smart dávkovač v podobě misky, foto: Elektro-obojky.cz)

Absolutní jedničkou je PetCube Bites Smart dávkovač pro psy a kočky, který je považován za nejkvalitnější a nejmodernější dávkovač na světě. Profesionální kynologové tento vynález velmi oceňují, protože majiteli dává šanci operativně dávkovat pejskovu stravu i na dálku. Má hned několik funkcí. Zaprvé můžete svého rošťáka kdykoliv během dne zkontrolovat, a zjistit tak, jestli doma příliš nedovádí nebo jestli není naopak smutný a osamělý. Pokud na vás tedy v práci přijde splín a zasteskne se vám po vašem milovaném tvorečkovi, není vůbec žádný problém se podívat, jak se zrovna má. Tento revoluční dávkovač navíc funguje na principu zásobníku, který majitel zkrátka naplní pamlsky a poté odměňuje svého pejska přes mobilní aplikaci.

Smart hračky

Znáte to, pořídíte si psa, chcete s ním trávit co nejvíc času a toužíte po tom, aby byl veselý a cítil, že mu věnujete dostatek péče. Na druhou stranu si rozhodně nepřejete, aby v zamčeném bytě do odpoledne kňučel. Jistě, bylo by bezvadné nechodit do práce a hrát si se svým miláčkem třeba celý den, ale to je, přiznejme si, tak trochu sci-fi. Jemu tedy nezbývá nic jiného než čekat. V lepším případě na zahradě, v horším případě v paneláku. V dnešní době chytrých telefonů mají však i takové situace celkem jednoduché řešení v podobě Smart hraček.

![](/upload/_public/magazine/img/vrhač míčků.jpg) ![](/upload/_public/magazine/img/kočka si hraje s laserovým paprskem.jpg)

(Vrhač míčů PetSafe pro psy a automatický laser pro psy a kočky, zdroj foto: Elektro-obojky.cz)

Třeba automatický vrhač míčů PetSafe vašeho miláčka zabaví na dlouhé hodiny, alespoň do doby, než se vrátíte z práce a budete moct tuhle chytrou věcičku vystřídat. Další alternativou jsou automatické lasery, které lze využít jako hračku jak pro psy, tak i pro kočky. Zařízení vysílá červený pohybující se bod a váš domácí mazlíček ho pronásleduje. Samozřejmě to neznamená, že byste měli začít svého pejska zanedbávat, to v žádném případě, nicméně v době vaší nepřítomnosti jsou Smart hračky výborným pomocníkem.

Smart kamery

Co když se vám uprostřed dne prostě zasteskne po pejskovi? Šéf na vás v práci pořád jen křičí, ze všech stran se sypou termíny a vy uprostřed toho děsu hledáte alespoň kousíček radosti a štěstí… Co byste za to dali se alespoň chviličku potěšit se svým nejlepším čtyřnohým kamarádem! Se Smart kamerou budete se svým psem nebo kočičkou pořád v kontaktu. Smart kamery nepřenášejí jen obraz, ale umožňují na domácí mazlíčky také mluvit. Není problém tedy pejska cvičit, i když zrovna nejste s ním.

![](/upload/_public/magazine/img/kočka u kamery.png)

Výběr Smart produktů najdete tady.


Mohlo by vás zajímat

Schodolezy vám pomohou překonat bariéry

Schodolezy vám pomohou překonat bariéry

Když jsme mladí a zdraví a nastěhujeme se do krásného bytu ve třetím patře bez výtahu, nenapadne nás, že jednou může nastat situace, kdy se ocitneme v pasti, odříznuti od zbytku světa. Schody se stávají nečekaným problémem.

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.