VELETRH TENDENCE V NOVÉM KABÁTĚ

V termínu od 13. - 16. 9. 2012 se bude konat již 17. ročník veletrhu TENDENCE, který se nově profiluje jako jediný specializovaný veletrh v ČR se zaměřením pouze na obory: stolování, dekorace, bytové doplňky, bytový textil a dárky.

VELETRH TENDENCE V NOVÉM KABÁTĚ

Tento úzce profilovaný veletrh je nově umístěn do Průmyslového paláce, který jistě pozdvihne samotnou úroveň veletrhu, je určen především pro obchodníky a odborníky z výše uvedených oborů. Součástí veletrhu bude v levém křídle prezentace Thajského království pod názvem THAILAND SHOW 2012 – „Lifestyle & Design „. Prezentace“ moderního Thajska jak ho neznáte“, bude spojena s bohatým doprovodným programem např. ukázka thajských tanců, ochutnávka thajských jídel, ukázky masáží a v neposlední řadě se představí cca 60 firem s lifestylovými a designovými produkty z oborů stolování, dekorací, bytového textilu a dárků. Nebudou také chybět partneři: jako jsou např. Thajské aerolinky, thajské turistické centrum a další.

Letos poprvé se bude ve spolupráci s časopisem PROFI FLORISTA konat 1. ročník floristické soutěže pod názvem ROSA PRAGENSIS, která díky jednotlivým kategoriím, přiblíží návštěvníkům vazby svatebních kytic, květinové aranžmá svatebního stolu, nebo právě ve spojení s prezentací Thajského království květinové dekorace thajských orchidejí.

TENDENCE bud opět zajímavá a bohatě zastoupena prestižními firmami jako jsou např.: Cedr Group, Jannai, s dekoracemi se představí: Bella Rose, Demdaco, Ego Dekor, BKS Dekor, Amadea, DAKLS, Kolouch Import, Krásné věci, dekorativní svíčky budou prezentovat firmy: Aktual, Z-trade, Bellecandles, Lima plus, bytový textil najdete u firem: BO-MA trading, Etex hořice, ZDEKOR, Svitap a dalších. Interiérové krby představí firmy: Morso, Scandique a Biokamín. Ze sortimentu osvětlení upozorníme na společnosti: SELENE – ARTEMIDE, Orion Svítidla, Alhambra aj.

Obsazen bude i Křižíkův pavilon E, kde se ve stejném termínu představí unikátní specializovaný 1. ročník veletrhu vybavení ložnic a zdravého spánku MODERNÍ LOŽNICE. Cílem tohoto projektu bude představit to nejzajímavější z oboru ložnic. V rámci doprovodného programu se dozvíte více o učení feng-shui a podíváte se, jak má vypadat ložnice podle pravidel feng-shui. K dispozici budou lektoři z ČESKÉ ŠKOLY FENG-SHUI. Připravena je i soutěž top design o nejzajímavější postel.

V rámci veletrhu MODERNÍ LOŽNICE se představí např. společnost HANY, která nabízí postele a ložnice značek JITONA, JELÍNEK, matrace GUMOTEX, sedací soupravy BÖHM a další. Nábytek pro zdravé spaní představí společnosti: POLSTRIN DESIGN, ROTHWELL INTERNATIONAL, DOMESTAV, IRON-ART, GLOBAL-INTERIO, MEDIA STROM, VIOLA, JAWA, VŠ postele a další. Z oblasti ložního prádla a bytového textilu upozorníme především na společnosti STELLA ATELIERS, ASHARIA, www.designovepolstare.cz**,** in.concepto atd.

Souběh interiérových veletrhů doplní ještě veletrh BONEXPO – 3. ročník veletrhu dárkových a reklamních předmětů, který bude umístěn v Křižíkově pavilonu D. I zde můžeme jmenovat některé vystavovatele: společnost ADK představí především koženou galanterii, dále www.uzasnedarky.cz**,** AZ Products, Ivo Maryška – Slaměnka nabízející dárky a dekorace, NAMALOVANÝ – SVĚT.cz představí ručně vyráběné dekorační předměty, Bijou D, Martin Svoboda/vkamenech.cz, Soly Europe a mnoho dalších.

Zveme Vás k návštěvě veletrhů TENDENCE, MODERNÍ LOŽNICE, BONEXPO a SVĚTLO A DESIGN v termínu 13. – 16. 9. 2012 na Výstaviště Praha Holešovice!

www.tendence.eu


Mohlo by vás zajímat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Na pražském trhu s novými byty zaznamenaly developerské společnosti v posledním loňském čtvrtletí doslova explozi poptávky. Celkem se jim podařilo prodat na 2050 jednotek, což je nejvíc za posledních deset let. Díky tomu dohnaly ztráty v prodejích z druhého kvartálu a celkově rok zakončily na počtu 5800 prodaných nových bytů.