Zajímavé loftové bydlení

Bytový projekt, který vám zde představíme je v Karlíně, na místě původní městké sýpky z 19. století.

Zajímavé loftové bydlení

Rezidenční projekt Byty Šaldova Karlín/Cornlofts, kopírující Šaldovu ulici v Praze 8, nabízí moderní bydlení v originálním, architektonicky působivém projektu.

Byty Šaldova stojí na místě původní městské sýpky z 60. let 19. století. Díky citlivé rekonstrukci existujících objektů v kombinaci s novostavbou od vídeňských architektů Baumschlager-Eberle vznikl v pražském Karlíně jedinečný koncept moderního loftového bydlení, který si nachází své příznivce jak mezi stoupenci industriálního ducha, tak mezi těmi, kteří preferují výhody moderního městského bydlení.

Rekonstruovaná historická budova nabízí dvou- až třípatrové byty převážně loftového charakteru. Tento objekt je rozdělen do čtyř bloků se samostatnými vchody. Druhá budova je novostavbou se třemi vchody. Byty v této části projektu jsou vždy jednopatrové, bytové jednotky v nejvyšších podlažích mají soukromé terasy na střeše objektu.

Pro zájemce o prohlídku Byty Šaldova Karlín/Cornlofts je připraven vzorový byt.

Ve vnitrobloku mezi budovami vznikla půvabná soukromá zahrada určená pouze rezidentům. Pro všechny majitele bytů je připraveno podzemní parkování se sklepními prostory u každého parkovacího stání. O bezpečnost se stará 24hodinová ostraha a kamerový systém. Vjezd do garáží je zajištěn dálkovým ovládáním.

Předností lokality, v níž se rezidenční projekt Byty Šaldova Karlín/Cornlofts nachází, je výborná dopravní dostupnost do centra města (stanice tramvají i metra je pouhých pár minut chůze) i občanská vybavenost (školy, školky, divadla, hřiště, parky, sportovní zařízení, malé obchody i supermarkety, nákupní centrum Palladium či Harfa.)


Mohlo by vás zajímat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Na pražském trhu s novými byty zaznamenaly developerské společnosti v posledním loňském čtvrtletí doslova explozi poptávky. Celkem se jim podařilo prodat na 2050 jednotek, což je nejvíc za posledních deset let. Díky tomu dohnaly ztráty v prodejích z druhého kvartálu a celkově rok zakončily na počtu 5800 prodaných nových bytů.