smile

Hlídání povinností spojených s vaším SVJ

Budeme vám krýt záda a hlídat, abyste na nic v rámci SVJ nezapomněli. Upozorníme vás na zákonné povinnosti z hlediska účetnictví SVJ, daní i práva, monitorujeme za vás změny v katastru nemovitostí i insolvenčním rejstříku. Na Sousedé.cz se můžete spolehnout.

Kontrola insolvencí

Chráníme výbor SVJ proti neplatičům. Pohlídáme za vás, jestli na někoho z vlastníků nebylo uvaleno insolvenční řízení nebo na bytové jednotce není zapsáno exekuční zástavní právo. Kontrola exekucí probíhá každý měsíc a insolvence hlídáme každých 14 dní, na změny vás vždy upozorníme e-mailem.

Aktualizace katastru

Pravidelné informace z katastru nemovitostí o vašem SVJ přímo na váš e-mail. Změny hlídáme jednou měsíčně a začátkem měsíce vás na ně vždy upozorníme. Žádná změna vlastnického práva vám tak neunikne.

Evidence plných mocí

Jasný a přehledný seznam o zástupcích a zmocněných osobách za SJM, podílové spoluvlastníky nebo zástupce společných prostor. Evidence vám ulehčí komunikaci ve vašem SVJ na správného zástupce jednotky a zároveň vás upozorní na datum expirace dokumentu. Vždy jednejte se správným zástupcem.

Události v domě

Jednoduchý a rychlý přehled o tom, co se v rámci vašeho domu a SVJ děje či bude dít. Vše na jednom místě a pro všechny, kterých se daná událost týká. Na vytvořenou akci můžete navíc členům domu poslat e-mailem upozornění.

GDPR - ochrana osobních údajů.

Ochrana osobních údajů je nezbytnou součástí administrace evidence vlastníků a správy jejich dat. Díky možnosti nastavení profilu v zabezpečené uživatelské zóně si každý člen sám zvolí, které osobní údaje chce sdílet v rámci domu. Administrátoři pak mohou díky správě rolí sdílet informace a dokumenty jen s uživateli, kterým náleží. Ochrana dat nebyla nikdy jednodušší.

Kontrola legislativních změn

Včasná informovanost je ochranou proti zanedbání zákonných povinností. Každý měsíc vám zašleme všechny nejdůležitější legislativní změny, které se týkají SVJ. S portálem Sousedé.cz budete mít všechny právní povinnosti jednoduše vyřízené.

A to není ani zdaleka všechno!

Sousedy jsme vytvořili proto, že chceme posílit komunitního ducha. Propojujeme lidi kolem domu a chceme ukázat, že správu bytových domů jde dělat i jinak, tak aby se všem dobře žilo.

Přehrát video - Sousedé.cz
smile

Co vám ještě Sousedé přináší

Hlídání povinností

Budeme vám krýt záda a hlídat, abyste na nic v rámci SVJ nezapomněli. Upozorníme vás na zákonné povinnosti z hlediska účetnictví SVJ, daní i práva, monitorujeme za vás změny v katastru nemovitostí i insolvenčním rejstříku.

Co za mě budete hlídat?

Přehled o všem

Propojujeme výbory SVJ, správce, správcovské firmy a vlastníky bytových jednotek. Všechny informace máte přehledně na jednom místě.

Více informací

Online hlasování

Hlasování na shromážděních SVJ se pro vás stane hračkou díky přehlednému a jednoduchému hlasování online přímo z profilu vašeho domu. Hlasování per rollam vás konečně bude bavit.

Jak funguje online hlasování?

Šetříme práci výborům SVJ

Mějte všechny nástroje a informace k řízení SVJ vždy po ruce na vašem portálu SVJ. Jednoduše propojíte vlastníky bytových jednotek s výborem společenství vlastníků a správcovskou firmou.

Jak mi Sousedé.cz ušetří práci?

Vyzkoušejte Sousedé.cz ve svém domě zcela zdarma.

Digitální správa SVJ a BD na všech zařízeních