smile

Šetříme práci výborům SVJ

Portál SVJ Sousedé.cz zjednodušuje administraci, zefektivňuje komunikaci, zpřehledňuje vaši agendu a upozorňuje na zákonné povinnosti. Skrz něj rychle propojíte vlastníky, výbory SVJ i správce. S námi je řízení SVJ hračka.

Evidence vlastníků

Zákonnou povinnost týkající se evidence vlastníků SVJ s námi splníte na pár kliknutí. Z katastru vám přehledně stáhneme vlastnickou strukturu s členěním bytových jednotek, vlastnickými podíly, jmény vlastníků i s adresami. Na vás pak bude jen udržovat evidenci aktuální.

Vzory dokumentů

Nejste si jistí obsahem právních dokumentů, plných mocí nebo obsahem stanov SVJ? Nevadí. Máme pro vás připravenou celou řadu vzorových dokumentů, které jsou pravidelně aktualizovány ve spolupráci s právními specialisty na oblast SVJ/BD.

Ankety

Lámete si hlavu s tím, co vlastníci ve vašem SVJ opravdu chtějí? Využijte anketu, zjistěte názor ostatních. Na pár kliknutí se dozvíte, zdali má váš nápad možnost uspět. Ankety vám umožní jednodušší a efektivnější sběr informací než standardní e-mail.

Nastavení práv

Nastavte práva viditelnosti dokumentů, událostí, příspěvků a anket dle uživatelských rolí a zpřístupněte tak informace jen těm, kterým náleží.

Chat 1 na 1

Spojte se kdykoliv s konkrétním členem vašeho SVJ prostřednictvím přímých zpráv. Řešte vše hned a online.

A to není ani zdaleka všechno!

Sousedy jsme vytvořili proto, že chceme posílit komunitního ducha. Propojujeme lidi kolem domu a chceme ukázat, že správu bytových domů jde dělat i jinak, tak aby se všem dobře žilo.

Přehrát video - Sousedé.cz
smile

Co vám ještě Sousedé přináší

Hlídání povinností

Budeme vám krýt záda a hlídat, abyste na nic v rámci SVJ nezapomněli. Upozorníme vás na zákonné povinnosti z hlediska účetnictví SVJ, daní i práva, monitorujeme za vás změny v katastru nemovitostí i insolvenčním rejstříku.

Co za mě budete hlídat?

Přehled o všem

Propojujeme výbory SVJ, správce, správcovské firmy a vlastníky bytových jednotek. Všechny informace máte přehledně na jednom místě.

Více informací

Online hlasování

Hlasování na shromážděních SVJ se pro vás stane hračkou díky přehlednému a jednoduchému hlasování online přímo z profilu vašeho domu. Hlasování per rollam vás konečně bude bavit.

Jak funguje online hlasování?

Šetříme práci výborům SVJ

Mějte všechny nástroje a informace k řízení SVJ vždy po ruce na vašem portálu SVJ. Jednoduše propojíte vlastníky bytových jednotek s výborem společenství vlastníků a správcovskou firmou.

Jak mi Sousedé.cz ušetří práci?

Vyzkoušejte Sousedé.cz ve svém domě zcela zdarma.

Digitální správa SVJ a BD na všech zařízeních