Celosvětový úklidový den - 21. září 2019

Vážení a milí,Ukliďme svět, ukliďme Česko Vás opět zve na pomoc našemu životnímu prostředí a zejména na pomoc s uzdravením alespoň části společnosti, která ještě v dnešní době vyváží odpadky do přírody, nechává si upadnout od ruky tu obal od sušenky, tu vlhčený ubrousek nebo nedopalek.

Celosvětový úklidový den - 21. září 2019

Jděme i tentokrát příkladem společně s dalšími dobrovolníky ze 150-ti států celého světa. V sobotu 21. září (World Cleanup Day a Clean Up The World Weekend) ukažme, že nám záleží na naší planetě a naší budoucnosti.

Každý kousek se počítá, protože žádný se sám neuklidí. Budeme poctěni, když najdete opět čas a chuť a přidáte se k akci, která inspiruje u nás i po celém světě.

Pojďte do toho s námi i tentokrát a zaregistrujte se na podzimní termín: www.UklidmeCesko.cz/zapojitse/organizator/

Úklidové pomůcky

  • pro ty, kterým se nepodaří znovu použít pomůcky z minulého úklidu, máme i tentokrát něco materiálu na rozdání. Podmínkou je ovšem vyplněný report z poslední akce, ať víme, že je materiál využívaný.
  • Vyplňovat žádosti o úklidové pomůcky můžete již nyní (formulář najdete po přihlášení organizátora v záložce "Balíček s materiálem"). Své žádosti prosím vyplňte do 7. září - následující týden bude probíhat samotná rozesílka.

Veškeré další informace a novinky najdete na našem webu www.UklidmeCesko.cz a na facebooku.

Nejčastější dotazy a odpovědi najdete v sekci FAQ nebo se zeptejte přímo mně, ráda poradím, vysvětlím.

Mějte krásný zbytek léta!

Za tým Ukliďme svět, ukliďme Česko

Katka Landová
koordinátorka organizátorů a dobrovolníků

tel: 773 198 015
(pracovní dny 9-17 hod.)
Český svaz ochránců přírody a Ukliďme Česko z.s.


Mohlo by vás zajímat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Pojištění nemovitosti nezapomínejte včas aktualizovat

Máte platnou smlouvu na pojištění nemovitosti? Děláte jistě dobře, protože případné škody pro vás mohou být likvidační. Jako klíčové se ale ukazuje, abyste tuto smlouvu dostatečně často aktualizovali a uváděli co nejpřesnější hodnotu pojišťované nemovitosti. Jen tak se vyhnete nepříjemnému zklamání při likvidaci škody.

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Na pražském trhu s novými byty zaznamenaly developerské společnosti v posledním loňském čtvrtletí doslova explozi poptávky. Celkem se jim podařilo prodat na 2050 jednotek, což je nejvíc za posledních deset let. Díky tomu dohnaly ztráty v prodejích z druhého kvartálu a celkově rok zakončily na počtu 5800 prodaných nových bytů.