Elektronická cigareta umožňuje zdravější kouření

Přestože se elektronická cigareta vyskytuje na trhu teprve několik let, stala se velmi oblíbenou. Nejčastěji si ji pořizují ti kuřáci, kteří chtějí s kouřením nadobro skoncovat, nebo ti, kteří chtějí minimalizovat zdravotní rizika.

Elektronická cigareta umožňuje zdravější kouření

Díky elektronické cigaretě se tedy nemusíte vzdávat návyku kouření a zároveň toto zařízení představuje zdravější způsob, než kdyby jste kouřili klasické tabákové výrobky. S elektronickou cigaretou totiž nejsou spojeny škodlivé látky, jako je například dehet, oxid uhličitý a další. Tyto škodlivé látky se uvolňují při spalování tabáku a cigaretového papíru, s kterými se setkáte pouze u klasických cigaret. Protože však v náplních do elektronické cigarety je obsažen stále nikotin, nelze považovat tuto variantu za zcela zdravotně nezávadnou. Kouřením elektronické cigarety ale každopádně minimalizujete rizika vzniku rakoviny plic a dalších onemocněních, která jsou spojována s běžnými tabákovými výrobky. Navíc při používání elektronické cigarety se z ní vypařuje pouze vodní pára, kterou nedoprovází nepříjemný cigaretový zápach, a která není nijak škodlivá pro vaše blízké okolí. Vaši blízcí se tedy nemusí potýkat s pasivním kouřením, které není příliš zdraví nezávadné. Pokud budete kouřit elektronickou cigaretu, tak se navíc zbavíte problémů se zápachem z úst, nebo se žloutnutím nehtů a zubů.

Jestliže tedy chcete udělat něco pro své zdraví, ale nechcete se úplně vzdát kouření, bude pro Vás koupě elektronické cigarety ideální volba.

Článek dodal internetový obchod e-Cigo.cz.


Mohlo by vás zajímat

Se službou výkup nemovitosti dostane prodávající peníze do 48 hodin

Se službou výkup nemovitosti dostane prodávající peníze do 48 hodin

Zdálo by se, že prodat nemovitost dnes není žádný problém. I přes koronavirovou pandemii je neustále velký zájem o koupi prakticky všech typů rezidenčních nemovitostí (bytů, domů, pozemků i rekreačních objektů). Poptávka vysoce převyšuje nabídku. Prodejci proto mají pocit, že jakmile dají svoji nemovitost na prodej, potenciální zájemci jim utrhají ruce.

V chaloupky stínu dobře. Češi znovu objevují kouzlo chat a chalup

V chaloupky stínu dobře. Češi znovu objevují kouzlo chat a chalup

Kdo by si to před pár lety pomyslel. Realitní trh zaznamenává enormní zájem o chaty a chalupy. Rekreační objekty jsou zkrátka v kurzu a koupěchtiví klienti se nebojí nákupu ani chat nebo chalup v dezolátním stavu. Pokud je to u lesa, v blízkosti chráněné krajinné oblasti nebo poblíž hor, miliony jen létají. Kde se to v Češích vzalo?