Elektronická cigareta umožňuje zdravější kouření

Přestože se elektronická cigareta vyskytuje na trhu teprve několik let, stala se velmi oblíbenou. Nejčastěji si ji pořizují ti kuřáci, kteří chtějí s kouřením nadobro skoncovat, nebo ti, kteří chtějí minimalizovat zdravotní rizika.

Elektronická cigareta umožňuje zdravější kouření

Díky elektronické cigaretě se tedy nemusíte vzdávat návyku kouření a zároveň toto zařízení představuje zdravější způsob, než kdyby jste kouřili klasické tabákové výrobky. S elektronickou cigaretou totiž nejsou spojeny škodlivé látky, jako je například dehet, oxid uhličitý a další. Tyto škodlivé látky se uvolňují při spalování tabáku a cigaretového papíru, s kterými se setkáte pouze u klasických cigaret. Protože však v náplních do elektronické cigarety je obsažen stále nikotin, nelze považovat tuto variantu za zcela zdravotně nezávadnou. Kouřením elektronické cigarety ale každopádně minimalizujete rizika vzniku rakoviny plic a dalších onemocněních, která jsou spojována s běžnými tabákovými výrobky. Navíc při používání elektronické cigarety se z ní vypařuje pouze vodní pára, kterou nedoprovází nepříjemný cigaretový zápach, a která není nijak škodlivá pro vaše blízké okolí. Vaši blízcí se tedy nemusí potýkat s pasivním kouřením, které není příliš zdraví nezávadné. Pokud budete kouřit elektronickou cigaretu, tak se navíc zbavíte problémů se zápachem z úst, nebo se žloutnutím nehtů a zubů.

Jestliže tedy chcete udělat něco pro své zdraví, ale nechcete se úplně vzdát kouření, bude pro Vás koupě elektronické cigarety ideální volba.

Článek dodal internetový obchod e-Cigo.cz.


Mohlo by vás zajímat

Aukce nemovitostí. Ostražitost je na místě

Aukce nemovitostí. Ostražitost je na místě

Aukce nemovitostí jsou fenoménem této doby. Za zvýšeným zájmem o tuto službu stojí zcela jistě aktuální situace na trhu nemovitostí. Velký přetlak poptávky žene ceny nemovitostí nahoru a pro realitní makléře je někdy obtížné z cenových map určit odpovídající prodejní cenu. Proto ji určí až aktuální zájem ze strany poptávajících.