Focení v ateliéru pro celou rodinu

Přichystali jsme pro vás novou soutěž! Až do 10. října můžete soutěžit o rodinné focení s Crea studiem v ateliéru v centru Prahy. Stačí správně odpověď na dvě otázky a tipnout si, kolik fanoušků budeme mít na našem facebookovém profilu a výhra může být vaše.

Focení v ateliéru pro celou rodinu

Společnost Crea studio je na české fotografické scéně již přes rok a za tu dobu si dokázala vytvořit široké portfolio spokojených klientů. Jak již napovídá název, jedná se kreativní fotografické a grafické studio, které vedou dvě mladé a velmi talentované slečny… Nyní Vám přinášíme možnost vyhrát půldenní focení v atelieru pod jejich profesionálním dohledem.

->> SOUTĚŽ


Mohlo by vás zajímat

Elektronické hlasování 21. století

Elektronické hlasování 21. století

Chystáme pro vás nové hlasování online, abyste co nejpohodlněji mohli hlasovat odkudkoliv a měli vše na dosah přímo z profilu vašeho virtuálního domu.

Jak ušetřit na energiích?

Jak ušetřit na energiích?

Znáte to, přišla vám faktura za energie a na vás vyskočí mnohdy nepříjemně velká částka, kterou ale s hořkostí zaplatíte. Rádi byste vyměnili dodavatele, ale najít nového a neudělat chybu je moc práce. Je zde ale ještě jedna možnost....