Sousedé.cz spustí mobilní aplikaci v novém kabátu

Spouštíme novou aplikaci. Bude pro Vás připravena v průběhu měsíce dubna a stáhnout si ji budete moci přímo z našich stránek.

Sousedé.cz spustí mobilní aplikaci v novém kabátu

Od posledního redesignu v roce 2020 jsme na našem portálu nabízeli nativní mobilní aplikaci pro operační systémy Android a Apple, kterou již stáhlo a používá tisíce našich uživatelů. Aplikaci se snažíme neustále rozvíjet a zlepšovat tak její funkčnosti, protože chceme, aby byla pro všechny uživatele co nejefektivnější.

Nicméně, nativní aplikace může mít některá omezení, jako je zúžená funkčnost a vysoké náklady na vývoj a údržbu. Proto jsme se rozhodli pro zásadní krok a už brzy přejdeme na novou technologii. Od dubna 2023 spustíme aplikaci v režimu PWA (Progresivní webové aplikace), což přinese mnoho výhod pro naše uživatele.

Díky PWA dostanete veškeré funkčnosti, které jsou k dispozici na našem webu, včetně hlasování, nástěnky, dokumentů, právní poradny a dalších, a to bez omezení. Aktualizace budou rychlejší, protože vše, co přidáme na web, se okamžitě projeví i v mobilní aplikaci. PWA také usnadní stažení aplikace, protože ji lze stáhnout přímo z webového prohlížeče, bez návštěvy App Store nebo Google Play. Aplikace bude fungovat i offline, ačkoli bude mít nějaká omezení.

Momentálně dokončujeme vývoj a přípravu manuálů pro jednotlivé operační systémy, abychom uživatelům umožnili snadné používání aplikace ve webovém prohlížeči. Nová aplikace bude spuštěna zhruba po Velikonocích a bude k dispozici ke stažení přímo z našich stránek. Dosavadní nativní aplikace budou podporovány do 31. května 2023 a poté je již nebudeme aktualizovat.

Rádi bychom vás však ujistili, že budeme i nadále pracovat na dalším rozvoji aplikace a portálu a o všech novinkách vás budeme průběžně informovat. Pokud byste měli nějaké dotazy nebo technické problémy, neváhejte nás kontaktovat na naší technické zákaznické podpoře na domovnik@sousede.cz, diskutujte s námi na Facebooku, nebo přes našeho sousedského chatbota na stránkách.

______________________________________________________________________ CO VŠE MŮŽETE SE SOUSEDÉ.CZ ZÍSKAT:


Mohlo by vás zajímat

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Sousedé nabízí novou klientskou zónu pro správce

Portál sousede.cz rozšiřuje své portfolio služeb a vsází na spolupráci se správními firmami. Cílem je vytvořit jedno společné místo pro všechny lidi kolem bytového domu, tak aby správa domu byla co nejpohodlnější.

Hlídání katastru na sousedé.cz

Hlídání katastru na sousedé.cz

Na sousedé.cz pro Vás neustále vylepšujeme a vyvíjíme nové služby. Další v řadě služeb v rámci Vašeho předplatného je hlídání katastru, tak abyste měli přehled a Váš dům u nás vždy pod kontrolou.