Helena

Znáte seriál Roseanne, často nazývaný „taková normální rodinka“? Seriál TV Nova - Helena – původní český sitcom se tomuto americkému seriálu záměrně podobá.

Helena

Seriál často humorným způsobem ukazuje život ve velké rodině. Klasické problémy a situace, které jsou v každé rodině mezi rodiči a dětmi či mezi manželskými páry hrají představitelé seriálu vtipným způsobem a s nadsázkou. V seriálu, jak již bylo řečeno účinkují členové jedné rodiny s větším počtem dětí. Hlavní hrdinka Helena Musilová, matka tří dětí, řeší s vtipem a nadhledem spoustu problémů…existenčních, ale i vztahových, výchovných i životních a na strasti se dívá s velkým optimismem. Helenu Musilovou ztvárnila herečka Sandra Pogodová.

Na seriálu Helena se podíleli i tvůrci seriálu TV Nova Comeback.

Hrají: Sandra Pogodová, Leoš Noha, Martha Issová, Jan Maršál, Kristýna Belzová

Režie: Jan Novák, Ivo Macharáček


Mohlo by vás zajímat

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Rekordní rok 2020: Nejvíce prodaných bytů za deset let

Na pražském trhu s novými byty zaznamenaly developerské společnosti v posledním loňském čtvrtletí doslova explozi poptávky. Celkem se jim podařilo prodat na 2050 jednotek, což je nejvíc za posledních deset let. Díky tomu dohnaly ztráty v prodejích z druhého kvartálu a celkově rok zakončily na počtu 5800 prodaných nových bytů.