Helena

Znáte seriál Roseanne, často nazývaný „taková normální rodinka“? Seriál TV Nova - Helena – původní český sitcom se tomuto americkému seriálu záměrně podobá.

Helena

Seriál často humorným způsobem ukazuje život ve velké rodině. Klasické problémy a situace, které jsou v každé rodině mezi rodiči a dětmi či mezi manželskými páry hrají představitelé seriálu vtipným způsobem a s nadsázkou. V seriálu, jak již bylo řečeno účinkují členové jedné rodiny s větším počtem dětí. Hlavní hrdinka Helena Musilová, matka tří dětí, řeší s vtipem a nadhledem spoustu problémů…existenčních, ale i vztahových, výchovných i životních a na strasti se dívá s velkým optimismem. Helenu Musilovou ztvárnila herečka Sandra Pogodová.

Na seriálu Helena se podíleli i tvůrci seriálu TV Nova Comeback.

Hrají: Sandra Pogodová, Leoš Noha, Martha Issová, Jan Maršál, Kristýna Belzová

Režie: Jan Novák, Ivo Macharáček


Mohlo by vás zajímat

Aukce nemovitostí. Ostražitost je na místě

Aukce nemovitostí. Ostražitost je na místě

Aukce nemovitostí jsou fenoménem této doby. Za zvýšeným zájmem o tuto službu stojí zcela jistě aktuální situace na trhu nemovitostí. Velký přetlak poptávky žene ceny nemovitostí nahoru a pro realitní makléře je někdy obtížné z cenových map určit odpovídající prodejní cenu. Proto ji určí až aktuální zájem ze strany poptávajících.